مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: نگران وضعیت تیم هستیم

– اخبار ورزشی –

ابوذر شجاعی درباره شرایط نفت مسجدسلیمان در هفته‌های گذشته لیگ برتر فوتبال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بابت مصدومیت‌ها و اشتباهات داوری دچار مشکل شده‌ایم. در سه بازی مشکل داوری داشتیم و مقابل ذوب‌آهن نیز بازیکن حریف، توپ را با دست مهار کرد. اگر این امتیازات به ما اضافه می‌شد، چند رتبه در جدول بالاتر می‌آمدیم.

وی در مورد بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان و اعتراضات بی‌فایده این باشگاه به اشتباهات داوری تصریح کرد: ما می‌خواهیم صدای‌مان شنیده شود. حتی داوران بازی‌های قبلی هم برخی اشتباهات خود را پذیرفتند که این موضوع برای ما سودی ندارد. امیدواریم دیگر چنین اشتباهاتی تکرار نشود.

عبداللهی: پشت دروازه تمرین می‌کنیم تا چمن ورزشگاه مسجدسلیمان آسیب نبیند!

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان راجع به اینکه نفتی‌ها در پنج هفته گذشته تنها دو امتیاز کسب کرده‌اند، بیان کرد: ما هم نگران وضعیت پیش آمده هستیم، اما تا نیم‌فصل نمی‌توانیم تیم را تقویت کنیم. یکی دو نتیجه مثبت در هفته‌های آینده می‌تواند جایگاه نفت را تغییر دهد و امیدوارم نتایج لازم را به دست بیاوریم. البته کمالوند معتقد است شرایط تیم روز به روز بهتر می‌شود.

شجاعی درباره مشکل زمین تمرین شاگردان فراز کمالوند و اینکه مربی نفت گفته بود زردپوشان MIS پشت دروازه ورزشگاه شهیدبهنام محمدی تمرین می‌کنند، اظهار داشت: یک زمین در مسجدسلیمان داریم و اگر شرایط مالی اجازه بدهد، زمین دوم را هم ایجاد می‌کنیم. بازی‌ها تا پایان نیم‌فصل نخست فشرده است و تلاش می‌کنیم حداکثر استفاده را از زمین داشته باشیم تا هم زمین را نگه داریم و هم تیم در مسجدسلیمان تمرین کند. در شهرمان زمین داریم که نیاز به مرمت دارد، اما الان فصل کاشت چمن نیست.

سیف‌اللهی – نفت مسجدسلیمان؛ همچنان در بلاتکلیفی

وی در مورد وضعیت روح‌الله سیف‌اللهی و طاها شریعتی بیان کرد:‌ کادر فنی نفت تصمیم گرفت سیف‌اللهی را کنار بگذارد و مدیران نقل‌وانتقالاتی باشگاه مشغول فسخ قرارداد او هستند. شریعتی هم در ابتدای ورود به نفت مسجدسلیمان آسیب دیده بود و از جمع ما جدا شد.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به درصد پرداختی به اعضای تیم نفت یادآور شد: 30 درصد از قرارداد اعضای تیم پرداخت شده است و تا آغاز نیم‌فصل دوم، بخشی دیگری از قرارداد ‌آنها پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید