مدیرعامل پاکسان در حاشیه افتتاح خط تولید ارکید: با کار تیمی توانستیم واژه ما می‌توانیم را صرف کنیم

– اخبار بازار –

در پی استقبال مصرف کنندگان از محصولاتی با نام تجاری ارکید، تولید مایعات این برند در سبد محصولات شرکت پاکسان قرار گرفت و با افزایش توان شرکت پاکسان، هم‌زمان در هفته بسیج تولید مایع ظرفشویی ارکید در این مجموعه با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و فرماندهان سپاه و بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ آغاز شد.

حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان با اعلام این خبر گفت: با افزایش توان تولید شرکت پاکسان خط تولید مایعات ارکید و به منظور پاسخگویی به نیاز جامعه و مخاطبین پاکسان، خط تولید این مایعات در این مجموعه افتتاح و محصول جدیدی با این نام تجاری به سبد کالایی پاکسان اضافه شد.

بقائی همچنین با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در سال تولید پشتیبانی‌ها و مانع زدائی‌ها گفت: به زودی شاهد اتفاقات بزرگ در پاکسان خواهیم بود و از گسترش تولیدات صنعتی پاکسان از دل این مجموعه خبر داد.

مدیرعامل پاکسان در بخش دیگری از سخنان خود در مراسم بهره برداری از خط تولید جدید به خصوصیات این برند اشاره کرد و یادآورشد: محصولات ارکید از تنوع و کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند و توانسته اند در بازار مصرف، جایگاه مناسبی پیداکننده و نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کنند بر همین اساس در اولین قدم خط تولید مایع ظرفشویی ارکید در پاکسان راه اندازی شد و محصولاتی در اوزان 4، 10 و 20 کیلویی به تولید رسید.

وی ضمن اشاره به اینکه دایره تولید محصولات ارکید بسیار گسترده است خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست شبکه توزیع اخصاصی این برند، محصولات دیگری نیز تحت این نام تولید و روانه بازار شده است که مهمترین آن‌ها عبارتند از پودر کفشو،پودر دستی و ماشینی، صابون آرایشی و صابون حمام است.

وی در خصوص زمان قطعی توزیع این محصول گفت: طبق زمان بندی‌های صورت گرفته این محصول به یاری خدا و همت همکارانم در پاکسان با نرخ معقول و مورد تایید در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ کشور عرضه خواهد شد.

پاکسان در مسیر قطع وابستگی گام برمی‌دارد.

سرهنگ ممی خانی فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ افتتاح خط تولید مایعات ارکید در شرکت پاکسان را غرور آفرین خواند و گفت: هر اقدامی که در جهت قطع وابستگی به خارج از کشور انجام شود بی شک قابل افتخار و تقدیر است خصوصا در این دوران که کشور با تحریم‌های ظالمانه روبه روست.وی در بخش دیگری از سخنان خود به قدمت شرکت پاکسان در صنعت کشور اشاره کرد و افزود: مجموعه پاکسان یکی از شرکت‌های خوشنام و قدیمی است که توانسته علارغم همه مشکلاتی که در تامین مواد اولیه وجود دارد توانسته به تولیدات خود ادامه دهد و ثمره خیر و برکت برای صنعت کشور باشد.

پاکسان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده مواد شوینده و بهداشتی، «پاکسان به سلامت خانواده می‌اندیشد» را به عنوان یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌داند و در راستای تحقق آن با برنامه‌ریزی دقیق حرکت می‌کند.

نقش بسیج کارگری در صنعت کشور ستودنی است.

حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در حاشیه افتتاح خط تولید مایعات ارکید ضمن گرامیداشت هفته بسیج ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای پاکسان گفت: بسیج همواره در همه عرصه‌های مهم و حیاتی کشور پیشتاز بوده و امروز نیز در عرصه صنعت، تلاشگران ما بسیجی هستند که جهاد در سنگر سازندگی و تولید را برگزیده اند.

با کار تیمی توانستیم واژه ما می‌توانیم را صرف کنیم

مدیرعامل پاکسان ضمن تبریک این ایام و با اشاره به برگزاری شیفت ایثار در این مجموعه گفت: شرکت پاکسان با هدف بهره وری تولید در ایام با شکوه هفته بسیج اقدام به برگزاری شیفت ایثار نمود و این رزمایش روز جمعه پنجم آذرماه سال جاری و با هدف افزایش تولید مجموعه و رونق تولید صورت گرفت.

وی با اشاره به جزئیات برگزاری این حرکت ستودنی پرسنل پاکسان افزود: پرسنل بعد از حضور در محل کار خود از حقوق این شیفت‌ها صرف نظر کردند تا با بسیج نمودن همه امکانات خود در مسیر بهبود تولید و افزایش راندمان مجموعه گام بردارند.

اجرای این رزمایش توسط اقشار بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار برگزار شد و کارگران، خارج از شیفت کاری خود، در دو شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در این مجموعه تولیدی به فعالیت پرداختند.

مدیرعامل پاکسان در جمع کارگران این مجموعه خاطرنشان کرد: ما کارگران شریف و زحمتکشی داریم که در سنگر تولید با همه توان و دانش خود جهاد می‌کنند و با جهادگری در مسیر رشد و توسعه کشور گام برمی‌دارند و ما را وامدار این از خودگذشتگی خود می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تحریم‌های ظالمانه علیه ایران اشاره کرد و افزود: اقتصاد بدون در نظر گرفتن صنعت به رشد و شکوفائی نمی‌رسد و چنین اقداماتی می‌تواند به افزایش تولید و دست‌آورد‌های قابل اعتنای داخلی منجر شود و رونق اقتصادی و افزایش سرانه ملی را به دنبال داشته باشد.

بقائی در ادامه سخنان خود در جمع مدیران، پرسنل و کارگران شرکت پاکسان این شرکت را در تولید پیشرو خواند و یادآور شد: بسیاری از شرکت‌های تولیدی که تحت برند، محصولات خود را عرضه می‌کنند در حقیقت مواد اولیه مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه می‌کند و این اقدام گویای این حقیقت است که با بومی سازی و توسعه صنعت و کار جهادی می‌توان زمینه رشد اقتصادی ایران اسلامی را فراهم ساخت.

وی استراتژی مدیریتی خود را نشات گرفته از بسیج معرفی کرد و گفت: خود را رهرو تفکر بسیجی می‌دانم و هر اقدامی که در دوران مدیریتی خود انجام دادم حاصل تجربیاتم در مکتب بسیج بوده است. خوشبختانه همین تفکر بسیجی است که تولید در این مجموعه را علی رغم همه مشکلات ناشی از تحریم‌ها تداوم بخشیده و تلاش‌های تک تک پرسنل این مجموعه را به ثمر رسانده است.

به گفته بقائی در صنعت و تولید باید در جهت قطع وابستگی خارجی گام برداریم و این اقدام می‌تواند به رونق، اقتصادی و بهبود تولید و جهش آن کمک شایان توجهی نماید.

"این مطلب تبلیغاتی است"

source article

دیدگاهتان را بنویسید