مدیر حوزه‌های علمیه استان همدان: نسل جدید امانت الهی در دست ماست

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی در شورای همکاری حوزه و آموزش و پرورش با گلایه از وضعیت حمایت از طلاب طرح امین توسط آموزش و پرورش اظهار داشت: ما امروز از آینده نسل جدید نگران هستیم و این مشکل با همراهی و همگامی 100 درصدی بین حوزه و آموزش پرورش می‌تواند کاهش پیدا کند.

وی افزود: همکاری حوزه و آموزش و پرورش در احترام گذاشتن به یکدیگر و یا برگزاری جلسه نیست باید این وجود باید این سوال را بپرسیم که در مقام عمل چه اقداماتی توسط این کارگروه و شورای انجام شده است.

مدیر حوزه‌های علمیه استان همدان عنوان کرد: لازم است تا تمام تلاش خود برای تحقق این همکاری آن‌ هم به معنای واقعی کلمه را به کار گیریم یعنی چند ماه دیگر سال تحصیلی جدید شروع خواهد شد و باید از حالا پیگیر مسائل و حمایت‌های سال آینده باشیم.

وی افزود: اینکه متاسفانه با برخی از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی روبه‌رو هستیم به دلیل عدم ارتباط و همکاری درست حوزه و آموزش و پرورش، به ویژه در عرصه مسائل تربیتی است

عضو جامعه مدرسین حوزه با تاکید بر اینکه همکاری، با برگزاری جلسه و امضای صورت جلسه محقق نمی‌شود اظهار داشت: نسل جدید امانتی الهی در دستان ما است و بیان تمام مسائل به دلیل دغدغه ما نسبت به آینده فرزندانمان است.

تاکید آیت‌الله مکارم‌شیرازی بر تنظیم برنامه‌های فرهنگی برای نسل جوان/ دشمن ‌برای تخریب این نسل برنامه‌ دارداعتماد به نسل جوان آخرین دشمنی استکبار جهانی با انقلاب را در هم می شکند

وی با بیان اینکه تا زمانی که نسل جوان با روحانیت رفت‌ و آمد و نشست و برخواست نداشته باشد، روز به روز سختی ما در رابطه با افزایش آسیب‌های اجتماعی نیز بیشتر خواهد شد گفت: مسئولان از بنده تا مدیران آموزش و پرورش باید کم کاری‌های قبلی را قبول کنند البته اگر امروز فریاد نزیم، قطعا سال آینده شرایط بدتر خواهد بود.

انتهای پیام/741/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید