مدیر خوزستان از مدیران برای شرکت در مراسم رژه 22 بهمن 93 دعوت کردباشگاه خبرنگاران جوان اهواز – مدیرکل شیلات خوزستان با صدور پیامی ضمن تبریک و گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از مردم استان خوزستان برای پیوستن به راهپیمایی 2200 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان، متن پیام فتح الله ابوعلی به شرح زیر است:

به نام خدا

22 بهمن در حالی فرا رسید که کشور اسلامی ایران چهل و سومین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیرد، انقلابی که امروز به جنبش مقاومت آزادی خواهان جهان تبدیل شده است.

خدا تو را حفظ کند؛ مظهر پیروزی یکی از بزرگ‌ترین حماسه‌های مقاومت و آزادی‌خواهان تاریخ معاصر است که به مدد جوهره الهی و به رهبری مردی الهی شکل گرفت و با مقاومت و فداکاری مومنان و انقلابیون تبدیل شد. بنای تاریخی آنقدر بزرگ است که استکبار جهانی و ایادی مزدور نمی توانند و نباید قطره ای از این جاودانگی و عظمت را خدشه دار کنند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ شیلات خوزستان ضمن تبریک فرا رسیدن 22 بهمن، از تمامی مردم شریف و متدین خوزستان (با رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت) با حضور حماسی خود در صحنه 22 بهمن دعوت می نمایم. و اعمال قدرت و به «شکوه وحدت و انسجام حضور دولت» احترام گذاشته و با آرمان‌های والای بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب بزرگ فرهنگی بود

مدیرکل مخابرات استان خوزستان به مناسبت سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر و از عموم مردم و همکاران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

در بخشی از این پیام آمده است؛
بی شک انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب بزرگ فرهنگی بود که پیام اصلی آن بازگشت به مبانی اصیل بشریت و حرکت در مسیر اخلاق الهی بود که پیامبر بزرگ اسلام (ص) از آن به عنوان بزرگترین هدف بعثت یاد کردند.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از عموم مردم استان خوزستان به ویژه خانواده های بزرگ دوستان در عرصه مخابرات دعوت می کنم تا با عزم و اراده و شکست اما به فرمان مسلمین در راهپیمایی 22 بهمن حضور یابند. در دنیا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، پذیرفته و تجدید پیمان کرده اند.

انتهای پیام / n

دیدگاهتان را بنویسید