مربی والیبال پاس گرگان: بازیکنانم تشویق شدند که زود بیدار شوندعیسی سنگدوینی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از یک هفته پیش که چهره 8 تیم تکراری مشخص شد باعث شد تا سایر تیم ها برای بقا در لیگ برتر تلاش بیشتری کنند.

وی گفت: البته تیم هایی که در هفته پایانی (امروز) در حاشیه بودند با قدرت مقابل حریفان به میدان رفتند. علیه ما موثر بود.

سرمربی تیم والیبال پاس گرگان گفت: و نحوه بازی تیم ما و اینکه چقدر این سبک بازی به تیم سپاهان نزدیک است بهتر است در رده هشتم باشیم.

سنگدوینی ادامه داد: اگر بازی امروز را می بردیم با توجه به سایر نتایج در رده هفتم قرار می گرفتیم و باید در مرحله پلی آف به مصاف لبنیات هراز آمل برویم و موقعیت ما مقابل سپاهان بهتر از تیم لبنیات هراز آمل خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر کمی درگیری و فاصله بین بازیکنان تیمش و همچنین خطوط جلو و عقب تیم که در بازی امروز شلوغ شده بود، تصریح کرد: این مسائل در این بازی وجود داشت و همه اینها وجود داشت. موارد ذکر شده است. توسط تیم فنی از ابتدای مرحله پلی آف در جلسات تئوری و عملی حل خواهد شد.

سرمربی والیبال پاس گرگان گفت: زمانی که با 21 برد متوالی در لیگ دسته اول و قهرمانی در آن لیگ در فصل گذشته اجازه حضور در لیگ برتر امسال را پیدا کردیم، خیلی ها فکر می کردند که در لیگ یک برمی گردیم. اما تلاش، تلاش و این اولین انگیزه بازیکنان برای بقا در لیگ برتر بود و بعد از گذشت چند هفته از شروع لیگ و با درک اینکه می توانیم هدف خود را برای صعود به پلی آف تغییر دادیم. امیدوارم تیم هایمان را در مرحله پلی آف در حال رشد نگه داریم.

تیم والیبال پاس گرگان امروز در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان در خانه مقابل شهرداری ورامین با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

تیم پاس گرگان در پایان مرحله مقدماتی با 12 برد و 13 باخت و مجموعا 38 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت و به عنوان آخرین تیم راه یافته به سایر بازی ها شناخته شد.

تیم های راه یافته به مسابقات مرحله فینال باشگاه های مردان کشور طبق جدول N (موفقیت دور و نزدیک) از 2 اسفندماه در تهران به مصاف هم می روند.

بازی های تکراری با 2 برد از 3 برد برگزار می شود و تیم برنده به نیمه نهایی راه پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید