مردم فلسطین اجازه تداوم جنایت صهیونیست ها و یهودی سازی بیت المقدس را نخواهند داد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین امروز، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) عملیات پنجشنبه شب در تل آویو را پاسخی طبیعی برای دفاع از مردم فلسطین و مقدسات آنها و مسجد الاقصی توصیف کرد.

جنبش حماس با صدور بیانیه ای ضمن تبریک این عملیات، آن را پاسخی طبیعی و مشروع به جنایات روزافزون رژیم اشغالگر قدس علیه مردم فلسطین و قدس و مسجد الاقصی خواند.

حماس افزود: مردم فلسطین با هر کسی که به فکر حمله به قدس و مسجد الاقصی باشد، مقابله خواهد کرد و در مقابل آن مقاومت خواهد کرد.

حماس همچنین تاکید کرد که مردم فلسطین اجازه نخواهند داد رژیم صهیونیستی به جنایات و تروریسم خود ادامه دهد و برای یهودی سازی قدس تلاش کند.

جنبش جهاد اسلامی با استقبال از این عملیات در قلب تل آویو، بازگشت این عملیات استشهادی در عمق رژیم صهیونیستی را نتیجه طبیعی فتح مرزهای این رژیم می داند.

جهاد اسلامی تاکید کرد که نبرد ادامه دارد و دشمن بهای بیشتری برای تروریسم و ​​جنایات آن خواهد پرداخت.

در بیانیه جنبش جهاد اسلامی آمده است: این عملیات پیام روشنی به دشمن برای توقف حمله به مسجدالاقصی است و اقدام تندروها و صهیونیست ها در حمله به مسجد الاقصی با مقاومت و عملیات های شهادت طلبانه بیشتری مواجه خواهد شد. “

گفتنی است منابع خبری پنجشنبه شب از وقوع تیراندازی در مرکز تل آویو خبر دادند که در پی آن تعدادی صهیونیست کشته و زخمی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید