مردم مازندران در طرح کمک مومنانه 110 میلیارد تومان احسان کردند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار سیاوش مسلمی عصر امروز در آیین برگزاری سومین مرحله از نهضت سراسری کمک مومنانه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در این مرحله ار رزمایش، بیش از 10 میلیارد تومان، مردم، خیرین، نهادها، سپاه و بسیج هزینه کردند.

وی با اشاره به اینکه 10 هزار سبد کالا با 5 میلیارد تومان اعتبار امروز و فردا در شهرستان‌های استان توزیع می‌شود، افزود: 200 سری جهیزیه نیز به مبلغ 3 میلیارد تومان تهیه شد و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه هم زمانی هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس این مرحله از رزمایش را ویژه کرد، افزود: 5 هزار سری نوشت افزار به مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان تهیه و بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

سردار مسلمی از اجرای رزمایش در مراحل بعدی خبر داد و تصریح کرد: مرحله بعدی رزمایش کمک مومنانه هم زمان با هفته بسیج در مازندران اجرا می‌شود.

تجلیل از 55 هزار رزمند پیشکسوت دفاع مقدس در مازندران/ اجرای 5600 برنامه گرامیداشت دفاع مقدس + فیلم5600برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در استان مازندران اجرا می شودبازدید رئیس دادگستری مازندران از زندان‌های شمال به همراه 100 قاضی/ صدور حکم آزادی 44 زندانی و اعطای مرخصی به 111 مددجو

وی میزان مشارکت مردم، خیرین، نهادها، سپاه و بسیج در کمک مومنانه از ابتدای سال تاکنون 110 میلیارد تومان اعلام کرد.

انتهای پیام/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید