مردم میدان| نماینده مردم گناباد در مجلس: شهید سلیمانی دغدغه عدالت و آزادی‌خواهی داشت/ تفکر مقاومت جهانی شد

– اخبار استانها –

محمد صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس در آستانه اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: سردار سلیمانی دو ویژگی بارز اخلاص و عقلانیت درکار داشتند که روحیه خستگی ناپذیری را اگر به آن اضافه کنیم یک سرباز ولایت کامل بودند.

وی افزود: وقتی مقام معظم رهبری شهید سلیمانی را یک مکتب می‌نامند پس راه و روش این بزرگ مرد برای ما باید الگو قرار گیرد و حرکت در مسیر سردار سلیمانی به طور یقین پیشرفت و تعالی را برای ما به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی دغدغه عدالت و آزادی‌خواهی داشت، عنوان کرد: حاج قاسم نماد انسانیت انقلاب اسلامی بود و همه ما بر اساس چارچوب‌های اعتقادی خودمان وظیفه داریم در تمام حوزه‌ها مسیر نورانی آن شهید را ادامه دهیم.

حاج علی‌اکبری در مشهد: شهید سلیمانی زندگی شهادت ‌گونه داشتعشق سردار سلیمانی به اسلام زبانزد همگان بودقالیباف:سردار سلیمانی خون دل خورد و برای مردم خون داد

صفایی خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی با نوع رفتارو کاری که در محور مقاومت انجام داده است کاری کرده که امروز نیروهای محور مقاومت نیرومندتر و گسترده تر شده و دوست داران مقاومت در منطقه بیشتر شده اند.

وی ادامه داد: امریکا و هم پیمانانش فکر می‌کردند با شهادت سردار سلیمانی کار تمام می‌شود ولی به فرموده رهبری شهید سلیمانی برای دشمنانش خطرناک‌تر از سردار سلیمانی است؛ و امروز تفکر و مکتب این شهید به سرعت در حال گسترش در منطقه است.

عضو کمسیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حذف نام سردار سلیمانی از اینستاگرام، تئویتر و تلگرام نشان از ترس این بزدل‌ها از این شهید بزرگوار است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: چه کسی در جهان فکر می‌کرد داعش با آن همه وحشی‌گری و حمایت‌ها را جمع کنند ولی سردار نشان داد که این‌ها عددی برای سربازان ولایت نیستند وشهامت و شجاعت در کنار اخلاص و فروتنی از او چهره ای الهی شاخته بود.

صفایی تصریح کرد: حاج قاسم به جای اینکه حرف بزند و شعار بدهد، به اعتقادات خود عمل کرد. او آنچنان از شعار دادن فاصله داشت و به مجاهدت مشغول بود که حتی تا چند سال قبل از شهادتش، جامعه چندان خبری از او نداشت.

انتهای پیام/281/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید