مرد میدان| رمز ماندگاری مکتب شهید سلیمانی/ راه شهدای مقاومت باصلابت ادامه می‌یابد

– اخبار استانها –

حسن همتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با تاکید بر اینکه نخستین پیام تکریم شهدای مقاومت مانند سردار سلیمانی این است که مقاومت زنده بوده و زنده خواهد ماند اظهار داشت: شهادت همواره سبب عزت و افتخار شده و در این رابطه، دشمن گمان می‌کنند که اگر فردی شهید شود، از بین می‌رود در حالی که عکس این قضیه صادق است.

وی تصریح کرد: حاج قاسم تا زمانی که حضور داشت، سبب عزت و مقاومت بود و پس از شهادت نیز به نوعی دیگر سبب عزت اسلام و نظام و جریان ولایت بود و بنابراین شهادت هیچ گاه مانع از اجرای اهداف اسلامی نبوده بلکه این اهداف را به طور کامل تقویت می‌کند.

نماینده مردم تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه رمز ماندگاری مکتب شهید سلیمانی، عزت و افتخار و کار برای رضای خدا بود افزود: همچنین کار، نیت و عمل خالصانه و در مسیر ولایت قرار گرفتن و باقی ماندن در این راه از علل ماندگاری مکتب حاج قاسم بود.

وی با تاکید بر اینکه هر مدیر و هر مسئول باید ذره‌ای به عملکرد حاج قاسم عمل کند اظهار داشت: بی‌تردید زمان شعار دادن به پایان رسیده و اگر کسی خواهان پایبندی به سردار و اهدافش باشد، باید در عمل، به گوشه‌ای از عملکرد سردار سلیمانی یعنی خدمت به مردم، کار برای خدا، نیت و عمل برای رضای خدا و سرباز محض ولایت ماندن عمل کند و حتی یک بازاری با عملکرد عادلانه خود می‌تواند عدالت سردار سلیمانی را معرفی کند‌.

همتی گفت: همچنین یک فرد با کار 24 ساعته برای مردم و رضای خدا می‌تواند به نوعی خصلت سردار را به نسل جوان معرفی کند و از سوی دیگر یکی با باقی ماندن واقعی در مسر ولایت می‌تواند نوعی دیگر از شخصیت سردار سلیمانی را هم معرفی و هم مشوق در این مورد باشد.

وی با اشاره به اینکه رمز محبوبیت حاج قاسم در میان فرقه‌ها و مذاهب، در وهله نخست رضای خداوندی بود تصریح کرد: چون اگر کسی برای رضای خدا کار کند خدوند متعال محبت آن شخص را در دل مردم می‌اندازد و این نیز ارتباطی به دین و مذهب ندارد همانگونه که از ادیان و مذاهب دیگر در شهادت سردار گریه و عزاداری کردند و این نشان می‌دهد که نیت پاک به صورت خالصانه برای خدا و خدمت به مردم بوده است.

آیت الله اختری: سردار سلیمانی مفهوم مقاومت را عمق بخشید/ پیشنهاد لقب "جهان‌پهلوان" برای شهید سلیمانی توسط یک شاعرفردا؛ آغاز رسیدگی به شکایت 2500 نفر از آمریکا به‌دلیل ترور شهید سلیمانی/ در شکایت از جنایات آمریکا کوتاهی کردیم

نماینده تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی، در ادامه تاکید کرد: بی‌تردید اگر تمامی تلاش‌ها و اقدامات فرهنگی، متمرکز بر استکبارستیزی و تجاوزستیزی باشد، راه سردار سلیمانی و شهدای مقاومت نه تنها کمرنگ نمی‌شود بلکه هر روز پررونق نیز می‌شود.

انتهای پیام/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید