مرکز دفاع مقدس «کارل» در دانشکده پزشکی شیراز افتتاح شد


به گزارش فارس به نقل از شیرازه، عباس سلطانی در جمع خبرنگاران با اشاره به راه اندازی این مرکز امروز یکشنبه 14 خرداد، گفت: این مرکز فعالیت های جهادی و نیکوکارانه به ویژه در حوزه دانش آموزی را توسعه داده و اقدام خواهد کرد. جلوگیری از تکراری شدن.» این اتلاف وقت و منابع است، برنامه ریزی شده و راه اندازی شده است.

مدیر فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه دانشکده پزشکی شیراز از دیگر اهداف راه اندازی این مرکز، سازماندهی مناسب برای ارائه خدمات گسترده و ایجاد بستر مناسب برای برنامه ریزی فعالیت های بلند مدت اعلام شد. .

وی از تمامی اساتید، اساتید، کارکنان و مجموعه های دانشجویی فعال در عرصه های جهادی، نیکوکاری و نیکوکاری خواست تا با پیوستن به این مرکز فرهنگی جهاد زمینه همگرایی و توسعه هر چه بیشتر این تلاش های عابدانه را فراهم آورند.

این مسئول دانشگاه گفت: در چند روز اخیر دو فعالیت بزرگ جهادی در داخل دانشگاه انجام شده است که هر دو زیر نظر مرکز کلال هستند. در یکی از این فعالیت ها که توسط گروه جهادی شهید بیاضی زاده سازمان بسیج دانشجویی دانشکده پزشکی شیراز انجام شد، 40 نفر از دانشجویان جهادگر در یک برنامه سه روزه شرکت کردند و از مردم مناطق محروم بازدید کردند. تفیان نزدیک شیراز».

سلطانی گفت: این تلاش ارزشمند جهادی میزبان دندانپزشکی، مامایی، خدمات بانوان، چشم پزشکی، پزشکی و چندین برنامه فرهنگی، آموزشی و بصیرتی بوده است.

وی ارزش نقدی خدمات ارائه شده را 235 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: در 12 خرداد ماه در روز آزادسازی خرمشهر پنج دانشجوی پرستاری به نهضت جهاد پیوستند. بیمارستان انکولوژی امیر در برنامه فرهنگی سه شنبه مهداوی شرکت کرد و در بخش سرطان اطفال حضور یافت. بیمارستان انکولوژی امیر با اجرای برنامه های مفرح و بازی با این کودکان تفریح ​​و شادی را برای آنها فراهم کرد.

آقای سلطانی با دعوت از تمامی فعالان دانشگاه اعلام کرد که در مرکز کارل فعالان دانشگاهی حضور خواهند داشت و همکاری با این سازمان جهادی موجب همگرایی و وحدت بیشتر فعالیت های خیرخواهانه دانشگاه خواهد شد.

انتهای پیام /f
این مقاله را در صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید