مسابقات جهانی کشتی آزاد| پایان کار کشتی ایران با برنز گلیج

ورزشی / کشتی و وزنه برداری

http://fna.ir/48tvj ۰ مسابقات جهانی کشتی آزاد| پایان کار کشتی ایران با برنز گلیج

آزادکار ۹۷ کیلوگرم کشورمان در مسابقات جهانی نروژ به مدال برنز دست یافت.

مسابقات جهانی کشتی آزاد| پایان کار کشتی ایران با برنز گلیج

به گزارش خبرگزاری فارس، چهارمین روز از مسابقات جهانی کشتی آزاد در حالی به میزبانی نروژ پیگیری شد که مجتبی گلیج در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز روی تشک رفت.

آزادکار کشورمان در وزن 97 کیلوگرم در ابتدا به مصاف الیزبار اودیکادزه از گرجستان رفت و در این مبارزه با نتیجه 4 بر صفر مقابل حریف خود به برتری رسید. گلیج دور بعد مقابل رادو لیفتر از مولداوی قرار گرفت که در این مبارزه 10 بر صفر پیروز شد و به یک چهارم صعود کرد. آزادکار کشورمان در این مرحله در مصاف با آلیشر یرگالی از قزاقستان با نتیجه 6 بر یک حریف را از پیش رو برداشت.

ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان در نیمه‌نهایی مقابل کایل اسنایدر آمریکایی دارنده مدال نقره المپیک توکیو قرار گرفت که در 3 ثانیه پایانی با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

گلیج امروز برای مدال برنز با اولزی ساخان از مغولستان سرشاخ شد و با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید تا به مدال برنز دست پیدا کند. پیش از این عرفان الهی از دور رقابت‌ها کنار رفت. در مجموع این 4 روز کاروان ورزشی کشورمان در 10 وزن صاحب 3 طلا، 3 نقره و یک برنز شد. حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور و امیرحسین زارع به مدال طلا رسیدند. محمد نخودی، امیرمحمد یزدانی و علیرضا سرلک نیز صاحب مدال برنز شدند.

انتهای پیام/

مجتبی گلیج کشتی آزاد مسابقات جهانی نروژ

اخبار مرتبط

  • گلیج به فینال جهانی نرسید

  • مصاف گلیج با اسنایدر برای فینال

source

دیدگاهتان را بنویسید