مسابقات قهرمانی جهان کاراته و تکواندو ناشنوایان| فینالیست‌های سه وزن پایانی بانوان و آقایان معرفی شدند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات قهرمانی جهان کاراته ناشنوایان، از روز گذشته آغاز و تا 4 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

این مسابقات با حضور 186 ورزشکار از 9 کشور در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب تهران در حال پیگیری است و نفرات راه یافته به فینال و نفرات سوم سه وزن بانوان و آقایان مشخص شدند.

وزن منفی 61 کیلوگرم بانوان: یلزاوتا بندار از اوکراین و سوفیا موتسوکو از یونان راهی فینال این مسابقات شدند و مهناز حسن زاده از ایران و آناستازیا تیورمینا از روسیه سوم شدند.

وزن منفی 68 کیلوگرم بانوان: سارا ادریا از ایران و کارینا یونچوک از اوکراین راهی فینال این رقابت‌ها شدند و سینم اوزکان از ترکیه و لیودمیلا زابروفسکیا از روسیه مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.

وزن مثبت 68 کیلوگرم بانوان: زینب اردوگان از ترکیه و بیتا جواهری از ایران راهی فینال این وزن شدند و قمزه کرسچی از ترکیه و دریا یاراشفسکایا از روسیه مقام سوم را کسب کردند.

وزن منفی 75 کیلوگرم آقایان: دانیل وریچوف از روسیه و اولکساندر چریانوف از اوکراین راهی فینال این مسابقات شدند و کامران رضایی نژاد و ابراهیم عبدالغفور از ایران مدال برنز این مسابقات را کسب کردند.

وزن منفی 84 کیلوگرم آقایان: آندری کونارو از روسیه و سید یاسین حسینی از ایران راهی فینال این مسابقات شدند و ییلاماران ویسپالینگام از مالزی و الکساندر مرکوف از روسیه مقام سوم این‌ مسابقات را کسب کردند.

وزن مثبت 84 کیلو گرم آقایان: محنت شاهین از ترکیه و حسین طبرته فراهانی از ایران فینالیست شدند و مصطفی پاپی زاده از ایران و سرگی تتیوشگین از روسیه سوم شدند.

فردا و در چهارمین روز از مسابقات، رقابت‌های کاتا و کومیته تیمی بانوان از ساعت 10 و آقایان از ساعت 15 پیگیری می شود و در چهارشنبه (روز پایانی) این مسابقات نیز رقابت های فینال پیگیری می‌شود.

آزمون مهم کاراته ایران در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا؛ حضور در قزاقستان حق تیم اعزامی به مسابقات جهانی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید