مسافران فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ‌نامه جدید را اطلاع دهند

اقتصادی / راه و مسکن

http://fna.ir/5drql ۰ مسافران فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ‌نامه جدید را اطلاع دهند

طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری نرخ بلیت هواپیما بیرون از نرخ‌نامه جدید به مراکز فروش ارائه نشده است و مسافران فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ‌نامه جدید را اطلاع دهند.

مسافران فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ‌نامه جدید را اطلاع دهند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد: از تاریخ انتشار نرخ های جدید بلیت هواپیما در همه مسیرها توسط انجمن شرکت های هواپیمایی، بلیت‌های هواپیما از ابتدای آذر سال جاری براساس نرخ نامه اعلامی که بر روی سایت انجمن شرکت های هواپیمایی قابل مشاهده است، به فروش می رسد و نرخ ها بیرون از نرخ نامه جدید به مراکز فروش ارائه نشده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: ‌در بسیاری از موارد نه تنها سقف نرخ‌ها به فروش نرسیده بلکه پایین تر از نرخ نامه اعلامی به فروش رفته است، با نظارت میدانی و رصد درگاه‌های فروش بلیت توسط کارشناسان دفتر نظارت بر شرکت‌ها، فرودگاه‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی و همچنین گزارشات مردمی، نرخ ها تحت کنترل بوده و نسبت به چگونگی ارائه بلیت هواپیما نظارت های لازم و مستمر صورت می گیرد.

طبق اعلام سازمان هواپیمایی به مسافران‌ که بخش هوایی را برای سفر خود انتخاب می‌کنند، توصیه می شود از مراکز معتبر دفاتر خدمات مسافرت هوایی و سایت های دارای مجوز، نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند و در صورت مشاهده فروش بلیت خارج از نرخ نامه اعلام شده مراتب را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir اطلاع دهند تا اقدام مقتضی در برخورد با هرگونه تخلفات احتمالی صورت گیرد.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید هواپیما سازمان هواپیمایی نرخ شرکت‌های هواپیمایی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • بررسی قیمت‌های جدید بلیت هواپیما‌

source

دیدگاهتان را بنویسید