مسکن و اشتغال زایی از اولویت های کمیته امداد است


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، روح اله صالحی مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در هفتمین جلسه هیئت مدیره استان با تشریح برنامه های این اداره کل. برای امسال عبارتند از: تقویت تعامل بین بخشی در مناسبت های مختلف و ارائه خدمات هدفمندتر از اولویت های کمیته امداد در سال جاری خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تامین مسکن و خدمات اشتغال با تاکید بر توانمندسازی را از اولویت های کمیته امداد در سال جاری برشمرد و افزود: راهبرد اقدام باید به گونه ای تدوین شود که اقدامات طبق برنامه پیش برود.
وی با تاکید بر اهمیت گزارش دهی از تلاش های انجام شده در جهت تنویر افکار عمومی، ایجاد امید در جامعه هدف و ایجاد اعتماد بیشتر بین خیرین و خیرین گفت: فعالیت ها و خدمات قابل توجهی در حال انجام است و باید در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشیم. اطلاع رسانی به وسیله
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه مشکلات جامعه هدف کمیته امداد ویژه و نیازمند توجه ویژه است، افزود: امیدواریم با پیگیری جدی بیشتر مشکلات مددجویان گرامی شاهد این موضوع باشیم. ارائه خدمات شایسته به جامعه هدف.

انتهای پیام/2308
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید