مس رفسنجان در شرایط عادی و راحت – خبرگزاری فست اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار سرعت ، محمد ربیعه عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با حسین استیلی اظهار داشت: با تیم خوب فولاد بازی داریم که باشگاه، تیم فنی و بازیکنانش استثنایی هستند.

وی افزود: تیم فولاد در هفته های اخیر در شرایط خوبی قرار دارد و تقویت خوبی که در نیم فصل انجام شد، تیم ما نیز در شرایط نرمال و خوبی قرار دارد و می تواند برای فردا بازی خوبی را امیدوار کند. دو تیم به خوبی یکدیگر را می شناسند.” انشاءالله فردا با ارائه طرح خود دست پر از زمین بیرون بیاییم.

ربی در خصوص محرومان و مصدومان بازی فردا گفت: بازیکن محروم نداریم اما یکی دو بازیکن مصدوم داریم که نزدیک به دو سه روز است. الیاری او توانست به تمرینات برگردد و اگر لازم باشد ممکن است گاهی در بازی از او استفاده کنیم.

سرمربی مس راپسنجان در پاسخ به این سوال که برخی از تیم ها برای ارائه فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند تنها به دنبال کسب سه امتیاز بودند اما مس رفسنجان یکی از تیم هایی بود که علاوه بر فوتبال زیبا توانست در اکثر مسابقات سه امتیازی شود. بازی‌های N می‌تواند مورد پسند مردم و منتقدان فوتبال باشد، جای بسیار خوشحال کننده‌ای خواهد بود، اما نوع و سبک بازی هر تیم برای یک تیم و مربی آن قابل احترام و شگفت‌انگیز است و من آن را چنین نمی‌دانم. یک انتقاد، در فوتبال هر تیمی احترام لازم را قائل است، اما هر مربی برای کاری که بازی می کند برنامه و ایده ای دارد و قابل احترام است.

Rebbe افزود: “من در موقعیت خوبی برای قضاوت در مورد نحوه انجام کارها نیستم. باید بتوانم کار و ایده هایم را برای تیمم انجام دهم و فکر می کنم برخی از کارهایی که داریم را از طریق تیم خود انجام خواهیم داد. بازی تیم مس پاسانجان و حرکت رو به جلو.” ایراداتی دارد و باید بتوانیم در زمان فرصت برخی از کاستی هایی را که در طول بازی داریم اصلاح کنیم، بنابراین اگر بخواهم در مورد سوال شما نکته خاصی بگویم، یاد گرفته ام به همه سبک ها و ایده های فوتبال احترام بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید