مشاور رئیس‌جمهور:همه سرباز نظام هستیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا عبدالسلام کریمی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه استاندار کردستان که در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد اظهار داشت: استاندار گذشته تمام هم و غمش توسعه کردستان بود و امیدواریم این دغدغه همچنان ادامه دار باشد.

وی افزود: خدمت به مردم یکی از بزرگترین عبادت‌ها است.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی تصریح کرد: مردمی که ولی نعمت ما هستند و بر گردن ما بیش از آنچه که فکر می‌کنیم حق دارند و همیشه پشتیبان انقلاب بوده‌اند شایان خدمت هستند.

وی گفت: بزرگترین مسئولیت ما این است که خادم مردم باشیم چراکه رضایت خداوند از مسئولین با رضایت مردم ممکن است.

ماموستا کریمی تاکید کرد: باید با دید همدلی با مردم حرکت کنیم و نباید دیوارکشی کنیم چراکه در قانون اساسی تمایزی بین شیعه و سنی کشور وجود ندارد و همه ما ایرانی و سربازان انقلاب هستیم.

وزیر کشور در سنندج: توسعه استان‌های مرزی برنامه اولویت‌دار دولت است/ کمبودها و مشکلات ‌برطرف خواهد شد‌استاندار جدید کردستان با حضور وزیر کشور معرفی شد

وی باوتاکید بر اینکه دیوار کشی ما باید بین دشمنان انقلاب و کشور و دوستداران انقلاب باشد، خاطرنشان کرد: امروز همه مردم در کردستان برادر دینی هستند و حفظ این مهم برادری و همدلی را لازم دارد.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی خطاب به استاندار جدید کردستان یادآور شد: از سال 96کسانی در ستاد رئیس جمهور دولت سیزدهم تلاش کرده‌اند و هسته مشورتی شما را تشکیل می‌دهند لذا این افراد می‌توانند تصمیم‌سازی کنند و استاندار جدید در این باره از آنان مشورت گرفته و تصمیم‌گیری کند، کما اینکه نباید هیچ خدشه‌ای به مردم وارد شود.

انتهای پیام/487/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید