مشکل را تغییر نده!


به گزارش خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان در یادداشتی می نویسد:

1- از رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) روایت شده که مؤمن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود. متأسفانه نه تنها دو بار بلکه ده ها بار از یک سوراخ گزیده شده ایم و دور از انتظار نیست که ده ها بار دیگر از همان سوراخ گزیده شویم! در کدام نقطه از دنیا مرگ زنی را دیده یا شنیده اید و همه شواهد و اسناد نشان می دهد که مرگ او یک اتفاق طبیعی بوده است. اما رئیس جمهور باید به خانواده او تسلیت بگوید و کمیسیونی را برای بررسی موضوع تعیین کند و … سپس عده ای برای اعتراض به مرگ او به خیابان ها می آیند، آمبولانس ها را می سوزانند، مردم را می کشند، اموال عمومی را آتش می زنند. ، به مسجد می روند حمله می کنند، قرآن را می سوزانند، گلوی پلیس را می درند، سر زن محجبه را می زنند و… ده ها جنایت دیگر می کنند؟! کجای آن اتفاق با این واکنش کمتر سازگاری و تناسب است؟! کدام فرد حداقلی می تواند اغتشاشات اخیر را به مرگ خانم مهسا امینی نسبت دهد؟! خنده داره قبل از اینکه آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، رژیم صهیونیستی و… وارد تاریخ بشه، نه؟! کشورهایی که میلیون ها نفر را فقط به جرم حق خواهی در پرونده سیاه خود قتل عام کرده اند، هزاران شهروند خود را با تیراندازی در خیابان ها به قتل می رسانند، صدها زن را در خانه هایشان نابود می کنند، هیچ گروه تروریستی یا حاکم دیکتاتوری وجود ندارد. نمی توان خطاب کرد که تحت حمایت آشکار این کشورها نیستند و نیستند و… برای مرگ خانم مهسا امینی اشک تمساح می ریزند!

2- روز گذشته وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای به دستگیری 260 نفر از عوامل اصلی اغتشاشات اخیر و همچنین به نقش بر آب شدن برخی نقشه های هولناک آنها اشاره کرد. در میان دستگیر شدگان 9 شهروند کشورهای اروپایی، 49 نفر از اعضای سازمان منافقین، 77 مزدور گروهک های تروریستی کومله، پ.د.، پژک، پاک هستند که در میان آنها تعدادی از اعضای عالی رتبه این گروه های تروریستی، 28 نفر از اراذل و اوباش هستند. مشاهده 5 نفر از اعضای گروه تکفیری داعش با ده ها کیلوگرم مواد منفجره، 92 شاهی و… طراحی بمباران هواپیما، انفجار در میان عزاداران حسینی (ع)، بمباران در بین شورشیان و آن. انتساب به نظام و … از برنامه های در دست اقدام آنها بود که با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) وزارت اطلاعات کشف و خنثی شده است. آیا این یک برنامه گسترده برای کشتار مردم در اعتراض به مرگ مهسا امین بود؟!

3- در این میان جنایت آشکار نیز حمایت عده ای از سیاستمداران و احزاب سیاسی و تعدادی از بازیگران و ورزشکارانی است که از سفره وسیع و سخاوتمندانه این مرز و بوم چریده و به هزاران نفر رسیده است. بی پاسخ بماند برخی از شخصیت های سیاسی حامی شورشیان سابقه سیاهی در همسویی با بیگانگان به ویژه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی دارند که شامل دعوت از آمریکا برای تحریم ایران، اعتراض به جنگ مبارزان علیه داعش و پرونده های باز است. مفاسد اقتصادی، فقط برخی از آنها، بسیارند. و از سوی دیگر، برخی از به‌اصطلاح سلبریتی‌های حامی اغتشاش‌ها، سوابق زشتی در اداره فاحشه‌خانه‌ها، قمار، تجاوز به زنان و دختران، سوء استفاده‌های مالی فاحش و غیره دارند که حتی اشاره‌ای گذرا به محتوای سیاه‌پوشی آنها دارد. رکورد شرم آور است روشن است که اکثریت قریب به اتفاق آیات ذکر شده، مذهبی، فداکار، وفادار به کشور و میهن پرستان است.

4- حال این سوال مطرح می شود که آیا این افراد باید به اتهام تخریب اموال عمومی، نافرمانی آشکار بیگانگان، مشارکت در کشتار شهروندان و به ویژه بسترسازی اقدامات هولناکی که دشمن علیه مردم تدارک دیده است مورد قضاوت و مجازات قرار گیرند. این مرز و بوم – و دیروز وزارت اطلاعات فاش کرد – کمترین شک داشت؟! اکنون که ده ها میلیون نفر از این جرثومه های فساد و تباهی ابراز انزجار کرده و بر محکومیت و قضاوت آنها اصرار ورزیده اند و نهادهای ذیربط نیز بر قضاوت و مجازات آنها تاکید کرده اند، شبح فوق به فکر تغییر چهره افتاده و اصرار دارد جنایات هولناکی را که مرتکب شده اند تا حد «اعتراض» کاهش دهند! و حتی به خود ناسپاس و کثیف خود نمی گویند که در دنیا و از چه زمانی کشتار مردم در کوچه و بازار، آتش زدن اموال عمومی، بریدن گلوی پلیس، سوزاندن قرآن، آتش زدن آمبولانس ها و… اعتراض محسوب می شود.؟!

بیانیه وزارت اطلاعات از عمق جنایات ارتکابی و وسعت جنایات پیشگیری شده در حالی حکایت دارد که برخی از چهره های شناخته شده سیاسی، ورزشکاران و بازیگران از اغتشاشات، کشتار مردم، آتش زدن حمایت کرده اند. اموال عمومی، سرقت و غیره. آنها جزء لاینفک عاملان این جنایات بوده اند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید