مطالبات پیمانکاران خراسان جنوبی با تسویه بانکی پرداخت می شودبه گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، بر اساس نتایج این جلسه از ظرفیت بانک صادرات برای پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزه راهسازی استان استفاده می شود.

در این جلسه با حضور نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مدیرعامل بانک صادرات متعهد شد از ظرفیت قانونی تهاتر بانکی حداکثر استفاده را ببرد. برای تسویه دعاوی پیمانکاران در قبال اضافه برداشت بانکی.

مساعدت و همکاری بانک صادرات با اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی برای تسویه حداکثری مطالبات از دیگر مصوبات این جلسه بود.

انحلال بانک ها علاوه بر اعتبارات قانون بودجه یکی از ظرفیت های قانونی مناسب برای تقویت بنیه مالی پیمانکاران است.

استاندار خراسان جنوبی همچنین روز گذشته (دوشنبه) در تهران با مدیرعامل بانک رفاه کارگران دیدار کرد که نتایج خوبی نیز به همراه داشت و بانک رفاه با دو برابر شدن سهم خود از پروژه راه آهن بیرجند – یونسی موافقت کرد.

در این جلسه با حضور نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، بانک رفاه به عنوان رئیس کنسرسیوم بانکی با سهمیه تامین مالی پروژه راه آهن ، سهم عملیاتی Welzijnsbank از 300 میلیارد تومان به 600 میلیارد تومان افزایش می یابد.

بانک رفاه همچنین با ادامه موضوع افزایش سهم سایر بانک های عضو کنسرسیوم موافقت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید