مطهری: امیدوارم بتوانیم به سلامت از رقابت با استقلال عبور کنیمبه گزارش ایرنا، حمید مطهری پس از پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم گفت: باید به کادر فنی تیم آلومینیوم تبریک بگویم. آنها تیم قابل احترامی در لیگ برتر دارند. بازی در نیمه اول مساوی و کمی ناهماهنگ بین بازیکنان بود اما با صحبت های کادرفنی هماهنگی بیشتر شد. از کندی بازیکنان حریف استفاده کردیم و در نهایت پیروز شدیم. در کل بازی خوب و فنی بود.

وی با اشاره به اعتراض کادرفنی تیم رقیب به بازی داور گفت: به نظرم دادگاه بازی مشکل خاصی نداشت.

مطهری با اشاره به بازگشت رامین رضاییان پس از پنج فصل گفت: رامین هم مانند سایر بازیکنان خوب کار کرد. بازیکنان بزرگی مثل سیدجلال، کمال کامیابی نیا و وحید امیری داریم. این بازیکنان به عنوان یک تیم خوب کار می کنند و به تیم خدمت می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اطلاعاتی از بازیکن خارجی وجود دارد یا خیر؟ گفت: مهاجم خارجی باید بیاید و چند روزی او را در تمرین ببیند اما اینطور نیست که بدون ارزیابی قرارداد ببندد.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه هر مسابقه فینال است، افزود: استقلال رقیب ما است و تیم سپاهان هم قابل احترام است. امیدوارم بتوانیم با خیال راحت به مصاف استقلال تهران برسیم اما تیم سپاهان همچنان امیدوار است در پیست قهرمانی رقابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید