معاون قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا: برای شهید همدانی "جبهه مقاومت" جبهه اسلام و اصل تبعیت از ولایت بود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سردار علی شادمانی صبح امروز در مراسم بزرگداشت ششمین سالگرد شهادت سردار حاج حسین همدانی با بیان اینکه این برنامه متعلق به امام رضا (ع) و 8 هزار شهید استان همدان است اظهار داشت: فرمانده بدون لشگر معنا ندارد به همین دلیل ما امروز در گلزار شهدای همدان در برنامه‌ای حاضر شدیم که متعلق به فرمانده و همرزم این 8 هزار شهید است.

وی با تشریح جایگاه شهید همدانی در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: همه ما قدم گذاشتن در مسیر انقلاب را انتخاب کردیم بنابراین برادری و بزرگتری ایشان، احترام متقابل ما، و دیگر موارد نشات گرفته از این مسیر بود پس هرکس با ولایت، آرمان‌های انقلاب، مدافع مردم و کشور بود رفیق بودیم.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا با این توضیح که نگاه ما به شهید همدانی نگاه به بزرگتر و فرمانده خود بود بیان کرد: جوهره فرماندهی در ایشان بسیار بود به همین دلیل ما در شرایط سخت و بحرانی نیازمند ایشان بودیم.

وی بابیان خاطراتی از دوران سخت دفاع مقدس و نقشی که شهید همدانی در آرامش رزمندگان داشتند گفت: در شرایط سخت اگر فرمانده از جوهره فرماندهی برخوردار باشد، آن وقت شکیبایی، مقاومت و آرامش نیز در وجود او قابل مشاهد خواهد بود، ویژگی‌هایی که نتیجه آن در اطرافیان نیز اثر خواهد گذاشت.

شادمانی با این توضیح که اگرچه شرایط در سوریه سخت بود اما ایشان با وجود همه سختیها این مسئولیت را پذیرفت مطرح کرد: ایشان بارها این شرایط سخت را در دوران دفاع مقدس تجربه کرده و دیده بودند به همین دلیل نیز در برابر بسیاری از سوال‌های دنیایی عشق به امام حسین را انتخاب کرد.

وی با اشاره به اینکه این عشق و علاقه رزمندگان در دوران دفاع مقدس و شهید همدانی از تعلق خاطر آنها به امام حسین(ع)، عاشورا و وابستگی آنها به آرمانهای مردم و اسلام نشات می گرفت عنوان کرد: برای شهید همدانی جبهه مقاومت جبهه اسلام و اصل تبعیت از ولایت بود به همین دلیل برای او فرقی نمی‌کرد در کجا باشد.

اسرار مکتوم جنگ 8ساله| فرمانده به‌روایت فرمانده/ تمجید شهید همدانی از رشادت‌های شهید "قهاری‌سعید"+ فیلمجزئیاتی از برگزاری دومین جایزه شهید همدانی/ رونمایی از سایت به‌زودیجایزه شهید همدانی با تائید سردار سلیمانی رقم خورد

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا گفت: شهید همدانی در این مسیر پیمان بسته و دلبسته دوستان شهید خود بود کسی که دغدغه‌اش آرامش مردم و حفظ آرمانها بود به همین دلیل برایش فرق نمی‌کرد کجا خدمت کند.

انتهای پیام/742/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید