معاون وزیر کشور: درآمد خیریه برای گسترش خدمات پایدار استبه گزارش ایرنا، مهدی جمالی احمدی نژاد وی دوشنبه شب همزمان با ویژه برنامه «شهر ضیافتی که زندانیان غیرعمد را آزاد می کند» افزود: ایجاد مراکز خدماتی، تولیدی و اقتصادی برای مراکز خیریه موجب درآمد پایدار برای این موسسات و خدمات آنها می شود و گسترش می یابد. “

وی گفت: “انجمن حمایت از خانواده زندانیان نیازمند درآمد و بودجه ای است که به ایجاد فرصت اقتصادی برای دستیابی به اهداف و ایجاد فرصت های شغلی برای زندانیان کمک کند.”

معاون وزیر کشور گفت: مجوز مرکز معاینه فنی انجمن حمایت از خانواده زندانیان استان اصفهان امروز در سازمان شهرداری و دهیاری های کشور صادر شد و گفت: این اقدام برای ایجاد درآمد پایدار برای جامعه است. مرکز

وی خاطرنشان کرد: با صدور این مجوز زمینه برای مددجویان و درآمدزایی انجمن برای حمایت از خانواده های زندانیان فراهم می شود.

48 جشن گلریزان در استان اصفهان

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان در این نشست با اشاره به برگزاری 48 جشن گلریزان در استان اصفهان در ماه مبارک رمضان، اذعان داشت: این امر باعث شده است تا افراد بیشتری در مناطق مختلف بتوانند زندانیان را با هدف و همکاری مشترک آزاد کنند.

علیرضا بابایی ادامه داد: 30 روز تلاش برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد بر اساس اخلاص و حسن نیت مردم بود.

دیدگاهتان را بنویسید