مقدمات اجرای طرح توسعه فولاد اکسین خوزستان – تابناک


مقدمات اجرای طرح توسعه فولاد اکسین خوزستان

امین آسیابان امروز (22 آذرماه) در نشستی با حضور رئیس و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، رئیس صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در شرکت فولاد اکسین، گفت: کارخانه فولاد اکسین است. منحصر به فرد در ایران و خاورمیانه، تنها تولید کننده ورق عریض در منطقه و جزو 10 تولید کننده پیشرو ورق عریض در جهان است.

وی افزود: محصولات تولیدی این کارخانه شامل ورق های مورد استفاده در کشتی سازی، سیلوها، خطوط انتقال نفت و گاز، محصولات پتروشیمی و مانند آن است و تنوع تولید بسیار بالایی دارد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به مصرف محصولات این شرکت گفت: 53 درصد محصولات این شرکت در خطوط نفت و گاز، بیش از 30 درصد مربوط به شرکت های مخازن نفت و گاز و حدود 10 درصد در مصالح ساختمانی استفاده می شود. .

اسیابان گفت: 70 درصد کارکنان بین 31 تا 40 سال سن دارند که 400 نفر از آنها با پیمانکاران کار می کنند.

وی درباره تغییر وضعیت کارکنان ایثارگر گفت: برای افزایش سطح رضایتمندی و ایثارگری کارکنان، طرح احراز صلاحیت شغلی معرفی و به خانواده های شاهد و ایثارگر اعطا شده است. تغییر کرده.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به تولیدات این شرکت گفت: از سال 88 تا 1400 تولید سالانه این شرکت حدود 700 هزار تن و ظرفیت اسمی آن یک میلیون و 50 هزار تن بوده است.

آسیابان از کمیسیون اجتماعی مجلس و سهامداران خواست تا با اجرای طرح توسعه و تکمیل زنجیره تولید شرکت های فولادی موافقت کنند و گفت: این طرح برای هزاران نفر به صورت مستقیم و برای 23 هزار نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد اشتغال می کند. “

وی ادامه داد: 20 درصد زیرساخت های این پروژه هم اکنون انجام شده است و در صورت رضایت سهامداران آمادگی داریم این پروژه را آغاز کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید