مقصران واژگونی اتوبوس خبرنگاران مشخص شد/ پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد

– اخبار استانها –

اصغر نوعی قوشچی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه اظهار داشت: پرونده اتوبوس خبرنگاران که تیرماه امسال در محدوده شهرستان نقده دچار حادثه شده و دو خبرنگار نیز جان خود را از دست دادند هم اکنون در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد.

وی تصریح کرد: دادستانی نقده در مرحله تحقیقات مقدماتی به این نتیجه رسیده که مسئولان استانی اعم از مدیرکل حفاظت محیط‌زیست آذربایجان‌غربی، رئیس محیط زیست شهرستان ارومیه و رئیس ستاد احیای دریاچه ارومیه در استان در زمینه انتخاب اتوبوس مناسب برای خبرنگاران قصور کرده‌اند.

نامه پژمان‌فر به سازمان محیط زیست درباره حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگارانبایکوت خبری سازمان محیط زیست/ لزوم برخورد با مسببان حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگارانامداد جاده‌ای هلال‌احمر 50 دقیقه بعد از واژگونی اتوبوس خبرنگاران بدون تجهیزات به محل حادثه رسید!

دادستان شهرستان نقده گفت: با توجه به اینکه رسیدگی به این موضوع در صلاحیت دادسرای ارومیه است، پرونده به مرکز استان ارسال شده تا ادامه این پرونده در ارومیه رسیدگی شود.

وی بیان کرد: بنابراین در دادسرای ارومیه مشخص می‌شود که میزان قصور چه اندازه بوده و آیا اتهام متوجه آنها است یا نیست و در نهایت نتیجه پرونده در ارومیه مشخص می‌شود.

انتهای پیام/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید