منابع محرومیت‌زدایی بودجه 1401 به استانداران تفویض اختیار می‌شود

– اخبار استانها –

محمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: برای نخستین بار بودجه محرومیت‌زدایی در سال 1400 در بودجه آمد و اخیرا بخشی از اختیارت توزیع آن از سطح مدیریت کشور به استان تفویض اختیار شده است.

وی با اعلام اینکه تمام مسئولان باید نگاه ویژه به جذب حداکثری اعتبارات داشته باشند افزود: راهکارهای عملیاتی برای اختصاص اعتبار جهت بهره‌برداری و نهایی شدن پروژه‌های حوزه راه و بهداشت و آب تدوین شود.

اعتبارات تملک دارایی استان خراسان جنوبی در بودجه سال آینده 41 درصد رشد داردرحمانی: فروش پیام‌های بازرگانی در بودجه 1401 بیش از 90 درصد افزایش داشته استمجلس در بودجه 1401 به دنبال توسعه کشور به دور از سیاسی‌کاری‌ است

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارات محرومیت‌زدایی از نمایندگان و مسئولان مربوطه اعمال نظر و پیشنهادی اخذ نشده که برخی غیرکارشناسی تعیین شده است.

نایب رئیس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به عنوان نماینده مردم 5 شهرستان تمام تلاش خود را توزیع عادلانه در تمام مناطق داشته و در این مسیر نیز باید همه مسئولان و فرمانداران با جدیت گام بردارند.

و افزود: از ظرفیت تمام دستگاه‌ها از جمله بنیاد علوی، بنیاد مستضعفان و غیره در راه کمک به اجرای پروژه‌های حوزه بهداشت و راه باید بهره برد.

وحیدی در ادامه تکمیل و آسفالت راه‌های نیمه تمام شهرستان‌ها در 5 شهرستان را از اولویت‌های حوزه راه استان عنوان کرد و گفت: تکمیل و اجرای مراکز بهداشت و جامع سلامت سایر مراکز و پایگاه‌های روستاهای منطقه راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان و بجنورد نیز از اولویت‌های حوزه بهداشت است.

انتهای پیام/311/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید