موج اصلی بارندگی‌های شدید در هرمزگان یک شنبه و دوشنبه رخ می‌دهد/ مردم هشدارها را جدی بگیرند

استانها / هرمزگان

http://fna.ir/60hij ۰ موج اصلی بارندگی‌های شدید در هرمزگان یک شنبه و دوشنبه رخ می‌دهد/ مردم هشدارها را جدی بگیرند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: موج اصلی بارندگی و هشدارها مرتبط با روزهای یک شنبه و دوشنبه خواهد بود و مردم مراقب بوده و هشدارها را جدی بگیرند

موج اصلی بارندگی‌های شدید در هرمزگان یک شنبه و دوشنبه رخ می‌دهد/ مردم هشدارها را جدی بگیرند

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: موج اصلی بارندگی و هشدارها از فردا شب با ورود یک سامانه بارشی قوی به کشور رخ خواهد داد.

وی افزود: برای روز یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه هشدارهای جدی بارش‌های سیلابی را داریم و شدت بارش‌ها منجر به جریان یافتن مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی خواهد شد.

حسن زاده با تصریح بر این که هشدارها درباره بارش‌های سیلابی در استان جدی است، از مردم استان خواست تا هشدارها را جدی گرفته و حدالامکان از تردد در محورهای بین شهری در روزهای یک شنبه و دوشنبه خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان در مورد خسارات بارندگی‌های اخیر در سطح استان در پی بارش‌های دو روز اخیر نیز گفت: برخی قطعی برق‌ و افتادگی تیرها را در برخی مناطق روستایی داشتیم که فورا برای ترمیم آنها اقدام شد و راه خورگو نیز که برای ساعاتی بدلیل طغیان رودخانه بسته شده بود، بازگشایی شد.

انتهای پیام/ 88055

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید مهرداد حسن زاده مدیریت بحران استانداری هرمزگان طغیان رودخانه بارش باران این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • مردم بوشهر در منازل آب ذخیره کنند

  • بسیج دستگاه های امدادی در سیلاب

  • بارش باران در بلوچستان

  • سپری شدن شبی سرد در کرمانشاه

  • فرو ریختن دیوار منازل دشتی با بارش تگرگ

  • سپیدپوش شدن پولادکف

source

دیدگاهتان را بنویسید