میخائیلوویچ از بیمارستان مرخص شد/ عکس – تابناک


به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین؛ سرمربی صربستانی برای اولین بار در تابستان 2019 به سرطان خون مبتلا شد و بلافاصله اعلامیه تکان دهنده ای به مطبوعات داد و وضعیت خود را پنهان نکرد. تمرینات پیش از فصل او توسط کادر مربیگری و دستیارانش پیگیری شد و با تماس تصویری او را دنبال کردند و پس از بهبودی نسبی توانستند به تمرینات بازگردند.

پس از پیوند مغز استخوان در اکتبر 2019، میخائیلوویچ به تدریج سلامت خود را به دست آورد و به نظر می رسید که در سلامت کامل به سر می برد، اما متأسفانه بیماری او در اوایل سال جاری بازگشت و مجبور شد تحت درمان های بیشتری قرار گیرد.

بولونیا امروز اعلام کرد که میهایلوویچ با شرایط خوبی از بیمارستان Sant’Orsola مرخص شده است و به بازیکنان و هواداران اجازه می دهد نفس راحتی بکشند.

این احتمال وجود دارد که سرمربی صربستانی از این پس بتواند حداقل در یکی از بازی های باقی مانده بولونیا به زمین بازگردد. آنها در 8 می به مصاف ونتزیا خواهند رفت.

در روزهای اخیر اخبار نگران کننده ای در مورد وضعیت سلامتی سینیشا میهایلوویچ منتشر شده بود، اما اکنون با اعلام بولونیا و ترخیص وی از بیمارستان، این فرضیه ها کاملاً تکذیب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید