میرجوان: با یک لحظه غفلت از پرسپولیس گل خوردیم/ از داوری 2 هفته اخیرمان ناراضی هستیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عمان میرجوان مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: شرایط بازی اینطور بود و کادر فنی اینطور می‌خواست. ما برای این بازی برنامه داشتیم، اما در دقیقه 50 گل خوردیم و برنامه‌مان به هم ریخت.

وی درباره اینکه نفت مسجدسلیمان بازی جذابی انجام نداد، اما فضاها را به خوبی بسته بود، اظهار داشت: در طول هفته کار کرده بودیم و روی اتفاق گل خوردیم. می‌شد این گل را دریافت نکنیم و اگر گل نمی‌خوردیم، شرایط بازی فرق می‌کرد. بین دو نیمه آقای کمالوند گفت که به زمان طلایی بازی توجه کنیم، اما شرایط بازی همین است و با یک لحظه غفلت گل خوردیم. امیدوارم در بازی بعدی جبران کنیم.

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره تأثیر عدم حضور فراز کمالوند روی نیمکت این تیم خاطرنشان کرد: صد درصد تأثیر که داشت، اما در بازی پیش همه دیدند چه شرایطی پیش آمد. می‌توانست اتفاقات داوری در بازی قبل آنطور نباشد و شرایط امروز هم پیش نیاید که آقای کمالوند روی نیمکت نباشد.

میرجوان در مورد دریافتی بازیکنان نفت مسجدسلیمان گفت: بله، دریافتی داشتیم و 30 درصد مطالبات بازیکنان پرداخت شد و امیدوارم در طول فصل همینطور ادامه بدهیم و شرایط مالی خوب باشد.

وی در خصوص اینکه فراز کمالوند از عملکرد داور مسابقه راضی بوده، اظهار داشت: امروز داوری مشکلی نداشت. ما از داوری دو بازی قبل ناراضی هستیم. یک پنالتی در اراک گرفتند که پنالتی نبود و در بازی هفته قبل در خانه خودمان هم یک پنالتی برای ما نگرفتند و از این ناراضی بودیم.

نظر کارشناس داوری درباره صحنه‌های مشکوک به پنالتی در دیدار پرسپولیس – نفت مسجدسلیمان

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید