میزبانی مراسم عزاداری و زیارت حضرت زهرا (س) در مرکز پیامبر اکرم (ص) ملایرباشگاه خبرنگاران جوان همدان– بابایی توسکی گفت: همزمان با شب شهادت و سالروز شهادت بانوی مقدس اسلام حضرت فاطمه الزهرا(س) تشییع جنازهقرائت قرآن، صلوات و زیارت با حضور اعضای بانوان فاطمیون در کانون پیامبر اعظم ملایر برگزار می شود.

مرکز نبی اکرم مسجد نبی اکرم، بلوار 15 خرداد، مالایی، از دهه 70 تاسیس شده و یکی از مراکز پرتردد و فعال در مناطق مختلف شهرستان ملایر است.

این مرکز دارای بیش از 200 عضو زن و چندین عضو مرد فعال در زمینه های مختلف می باشد.

وی گفت: در ایام کرونا به دلیل تعطیلی اکثر مجامع، برنامه های فرهنگی و قرآنی کانون در فضای مجازی اجرا شده است.

وی از توزیع دو مرحله بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند، توزیع کمک‌های تصادفی و دوخت بیش از 6000 ماسک به همت بانوان آزاده جامعه با همراهی بسیج در ایام کرونا خبر داد.

به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، 13 دی ماه ویژه برنامه ای با حضور بانولن و اعضای کانون در این مرکز برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری نبی اکرم ملایر ادامه داد: توزیع دو بسته معیشتی و حمایت های مناسبتی از خانواده های نیازمند در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) توسط کانون از دیگر برنامه های ما در این ایام است.

در شب شهادت و سالروز شهادت بانوی گرامی اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س)، مراسم عزاداری، قرائت قرآن و صلوات و زیارت با حضور اعضای هیئت برگزار می شود. جامعه.
انتهای پیام/ج

دیدگاهتان را بنویسید