ناتو از اوکراین به عنوان ابزار استفاده می کندهماهنگ کننده شبکه جهانی ضد تسلیحات و نیروهای هسته ای درباره موضع ناتو در قبال اوکراین گفت: «تمام ریاکاری در مورد ناتو». آنها اعلام می کنند که “اتحاد صلح” هستند، اما تاریخ آنها چیزی جز جنگ نیست. یوگسلاوی، عراق، افغانستان، لیبی، سوریه و اکنون اوکراین همه نشان می دهند که ناتو یک دزد دریایی است. کار ناتو تسلیم شدن به خواسته های شرکت های غربی است.

به گزارش اسپوتنیک، این محقق آمریکایی گفت: اگر آمریکا و ناتو مایل به مذاکره جدی و پذیرش خواسته های منصفانه و منطقی روسیه برای توقف گسترش ناتو، پایان دادن به تحرکات نظامی در نزدیکی مرز روسیه و مواردی از این دست بودند، این جنگ هرگز انجام نمی شد. اتفاق افتاده است. این اتفاق نیفتاد، اما هیچ کس در ناتو به امنیت واقعی اهمیت نمی داد. تنها چیزی که برای این ائتلاف اهمیت داشت، صنعت تسلیحات آمریکا و خودش بود که از این جنگ سود زیادی می برد.

او گفت: “ناتو می خواهد “زخم چرکی” را به اوکراین و در امتداد مرز روسیه وارد کند. من تعجب نخواهم کرد که لهستان نیز برای کمک به گسترش این تنش وارد جنگ شده است. ناتو و پیمانکاران دفاعی قدرتمند آن از ادامه عرضه تسلیحات به اوکراین سود می برند. اهریمن سازی مسکو و دامن زدن به بی ثباتی در امتداد مرزهای روسیه به وضوح یک هدف کلیدی ناتو است.

گانیون در پایان تاکید کرد که ایالات متحده و ناتو فقط خواهان قدرت و کنترل هستند و هر کشوری را که در راه آنها قرار گیرد نابود خواهند کرد. این “روش عملیات” ناتو در سال های اخیر بارها مورد استفاده قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید