نامزد بسکتبال: با رانت و فساد مبارزه می کنیم/ من پشت میز نیستم


کرم احمدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس، کرم احمدیان درباره مهم ترین کاری که باید برای بسکتبال انجام داد، اظهار داشت: به نظر من مهم ترین کار ایجاد شرایط اتحاد و همبستگی است. بسکتبال برای همه وجود دارد و همه برای بسکتبال تبدیل می شوند. یک واقعیت. فدراسیون بسکتبال نماینده همه ایران در تهران است و باید از همه امکانات استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه خیلی ها این شعارها را دادند اما عملاً به آن توجه نکردند، گفت: من درباره تیم سازی صحبت نمی کنم، من افراد مناسب را برای افتخار بسکتبال جمع می کنم. ما هیچ نامی برای من نداریم و همه باید همه چیز را کنترل کنیم. اگر به عنوان رئیس انتخاب شوم، شفافیت مالی دارم و گزارش عملکردم را ارائه خواهم کرد. سازمان ما سازمانی است که با رانت و فساد مبارزه می کند و ما می خواهیم کار کنیم و خدمت خواهیم کرد. اولی هم سخت کار کرد اما کافی نبود.

کاندیدای اتحادیه بسکتبال گفت: در لیگ قهرمانان سه تیم الف، ب و ج تشکیل می دهیم و استعدادیابی به معنای واقعی خواهد بود. من خودم نزدیک به 30 سال است که بازی کرده ام و تمام نقاط ایران را می شناسم و می دانم استعدادهایم کجاست. در توسعه بسکتبال در بخش دولتی از همه فضاها و امکانات شهر استفاده می کنم زیرا می خواهیم بسکتبال را به مردم نشان دهیم و خانواده ها را با خود همراه کنیم. ما با همه مدیران و استانداردها مشورت می کنیم و می خواهیم حقوق بسکتبال را بگیریم تا تعداد افراد سازمان یافته در بسکتبال افزایش یابد.

رئیس شورای بسکتبال کرمانشاه تاکید کرد: اگر به این شعار که دهیاری ها سلاح بسکتبال هستند عمل نکنیم، باید پاسخگوی آن باشیم و در هر استانی خانه بسکتبال داشته باشیم. من مدیر پشت صحنه نیستم و دارم کار می کنم. شما همه چیز را نمی دانید و ما یاد می گیریم که کجا می توانیم و یک اتحاد مسئولانه تشکیل می دهیم.

احمدیان ادامه داد: هر 6 ماه یک بار عملکرد خود را به بسکتبال همه جانبه اعلام می کنیم، اینطور نیست که اگر توپ را به استان ها بدهیم برکت بدهیم، بلکه این یک امر واجب است. ما باید هیئت ها را برای کار قوی تر کنیم. من کاملا اهل شعار نیستم و اهل عمل هستم.

انتهای پیام/این را به صفحه اول ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید