ناگلسمان: می‌توانستیم بیشتر از 5 گل به لورکوزن بزنیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان پس از پیروزی 5 بر یک بایرن مونیخ مقابل بایرلورکوزن اظهار داشت: دقایق ابتدایی بازی برای ما خیلی خوب نبود. سپس شرایط باثباتی پیدا کردیم و کنترل بازی را در اختیار گرفتیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و سه فرصت گلزنی صد درصد قبل از گل اول داشتیم.

وی در مورد 45 دقیقه دوم مسابقه خاطرنشان کرد: نیمه دوم آرام‌تر دنبال شد که کاملاً طبیعی بود. در بسیاری از بخش‌ها که مقابل اینتراخت فرانکفورت خوب نبودیم، امروز عملکرد خوبی داشتیم و از این پیروزی بسیار خوشحال هستم.

بوندس‌لیگا| بایرن مونیخ در یک نیمه نسخه لورکوزن را پیچید

سرمربی بایرن مونیخ درخصوص تعویض آلفونسو دیویس تصریح کرد: او از ناحیه ران درد داشت و ما درخصوص او ریسک نکردیم. پزشک تیم درخصوص وضعیت دیویس گفت که او خوش‌شانس بوده و باید ببینیم می‌تواند در دیدار روز چهارشنبه بازی کند یا خیر.

ناگلسمان در مورد شرایط لوکاس هرناندز بیان کرد: فکر می‌کنم این بهترین بازی فصل او بود. لوکاس به‌طرزی باورنکردنی با توپ فعال است، دفاع را دوست دارد و از زمانی که در اتلتیکو بازی می‌کرد، این کار را با اشتیاق زیادی انجام می‌داد. هرناندز رو به جلو حرکت می‌کرد و بهترین بازی خود را نشان داد.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید