نحوه ارائه گزارش تخلفات سازمان‌های شهرداری و شهرداران‌ مناطق تهران چگونه است؟

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ احمد صادقی در مورد ارائه گزارش رسیدگی به وقوع تخلفات در مناطق و سازمان‎‌ها در شهرداری تهران اظهار کرد: در چهاردهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران طی نطقی نسبت به وقوع تخلفات در شهرداری تهران متذکر شدم و در همین زمینه از همکاران در شهرداری تهران و همشهریان خواستم از طریق ارسال پیامک و یا از طریق شبکه‌های مجازی داخلی و مرسوم به شماره تلفن اعلام شده از سوی بنده، تخلفات را به کمیته شفافیت شورای شهر تهران گزارش دهند.

وی افزود: در همین زمینه با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، از تاریخ اعلام شده شماره تلفن تا امروز نزدیک 80 مورد تخلفات به کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران گزارش شده است که نشان می‌دهد همکاران در شهرداری تهران و شهروندان به دنبال شفافیت در شهرداری تهران هستند.

رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران ادامه داد: بر اساس گزارشات بیشترین تخلفات مربوط به حوزه شهرسازی بوده است که در اکثر موارد صدور مجوزهای غیرقانونی برای ساخت و ساز بوده است.

صادقی با اشاره به ارائه گزارش توسط شهروندان گفت: خوشبختانه پس از اعلام شماره تلفن برای ارسال تخلفات، شهروندان نیز در راستای شفافیت کمک شایانی در زمینه برخورد با تخلفات به کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران کردند؛ همچنین لازم به ذکر است که تمام گزارشات پس از بررسی همکاران در کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران به شهردار تهران انتقال داده می‌شود تا شهرداری تهران پیگیری تخلفات را انجام دهد.

رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران افزود: برخورد با فساد باید از حالت نمایشی خارج شده و سریع‌السیر اتفاق بیفتد و بی‌واسطه به اطلاع مسئولان برسد؛ همچنین شورای اسلامی شهر تهران به دنبال شفافیت است و برای این موضوع کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران تمام تلاش خود را خواهد کرد و این موضوع نیازمند همکاری شهروندان و همکاران ما در شهرداری تهران است.

وی تصریح کرد: برخورد با فساد همچنان ادامه دارد و در همین زمینه همکاران شهرداری و همشهریان همچنان می‌توانند پیام‌های خود را از طریق ارسال پیامک یا از طریق شبکه‌های مجازی داخلی و مرسوم به شماره 09399803009 برای من ارسال کنند تا در کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران تخلفات پیگیری شود.

تحقق 40 درصدی بودجه شهرداری تهران تا یک ماه پیشچمران: تکمیل خطوط 6 و 7 مترو تهران در دستور کار شهرداری استانتصابات شهرداری تهران تا پایان مهر ماه به اتمام می‌رسد/ بدهی 53 هزار میلیارد تومانی دولت به شهرداری

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید