نشست آنلاین مهارت های روشنگری و جهاد تبیینی در حال برگزاری است


مصطفی دودانگه مدیر عملیات روانی معاونت فرهنگی سپاه استان زنجان گفت: به گفته رهبر انقلاب (مدظله) العالیاو گفت: «همه ما باید درباره توضیح حقایق بحث کنیم و بسیاری از حقایق باید توضیح داده شوند.

مسئول معاونت فرهنگی و هنری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه با تبیین جهاد می توان ابهامات موجود در فضای اجتماعی و مجازی را به نوعی خدشه دار و با آن مقابله کرد، گفت: دشمن امروز در شکل رسانه‌های ضدانقلاب، زیردستان او ظاهر می‌شود و هدفی مهم‌تر و اساسی‌تر از عملیات روانی را دنبال می‌کند و آن تبدیل عملیات روانی به عملیات میدانی است.
وی با بیان اینکه این همه سیاه نمایی، نفرت، یأس، اضطراب و بی اعتمادی که در حال رخ دادن است را نباید جنگ روانی برای القای یک سری پیام ها در اذهان عمومی دانست، گفت: بلکه این فرآیندهای روانی زیر پوشش عملیات رسانه ای است. تحقق می یابند در حالی که خود هدف هستند، وسیله و ابزار رسیدن به هدف اساسی تر یعنی ایجاد هرج و مرج و برهم زدن نظم اجتماعی برای تسلط بر جامعه اسلامی هستند.
او اعلام می کند که روشنگری تلاشی برای مقابله و خنثی کردن توطئه های دشمن است. وی افزود: دشمن در حال جنگ ترکیبی علیه ما است و تمام تلاش خود را در جبهه های مختلف انجام می دهد.
مدیر عملیات روانی انصارالمهدی(عج) استان زنجان ادامه داد: برای تحقق جهاد تبیین باید اولاً متولیان رسانه، فضای مجازی و مطبوعات دست به کار شوند و ثانیاً هرکسی که متولی آن است مرکز داشته باشد. یا منبر، باید به طور خاص فکر کند، کار کند و عمل کند مقامات در این زمینه مسئولیت دارند و باید روشنگری شوند و جهاد نیز باید با زاویه امید تبیین و روشن شود.
وی همچنین اذعان داشت: در همین راستا نشست آنلاین مهارت های آموزشی و جهاد تبیین از شبکه وسایل روشنایی فرهنگ این استان رفتار می کند.
دودانگه گفت: سخنران جلسه عمار بود آتور; مدیر اداره تبلیغات و عملیات آموزشی معاونت فرهنگی مستضعفین سازمان خواهد بود، یادآور شد: جلسه آنلاین روز چهارشنبه 11 اسفندماه ساعت 13 برگزار می شود.
وی گفت: در نهایت علاقه مندان می توانند از طریق این برنامه در این برنامه شرکت کنند ارتباط روبیک واضح است استان زنجان به https://rubika.ir/roshana_zanjan مراجعه کنید.

نهایت ارتباط / 2308
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید