نقض مصونیت قدس رضوی دردناک و شکننده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی عصر چهارشنبه در تمرین یاری صادقانه در میاندرودبا وی با بیان اینکه گذشت، رحمت و عطوفت باعث شادی مردم می شود، از فعالیت موسسات خیریه و مردم در کمک های صادقانه آنها تقدیر کرد.

وی حمله تروریستی به حرم قدس رضوی و شهادت یک نفر علیه حرم را محکوم کرد. زنگ تفريح قدس رضوی مورد انتقاد و محکومیت قرار گرفت و گفت: اینکه قدس رضوی تجاوز شده دردناک و شکننده است.

وی با تبریک درگذشت معنوی شهید اصلانی از وی به عنوان برادر شهید و مجاهد یاد کرد و گفت: او مرد است. خدام او در حاشیه شهر به فعالیت های جهادی می پرداخت.

امام جمعه ساری در محکومیت حریم خصوصی زنگ تفريح حرمت رضوی گفت: دشمنان به دنبال راه اندازی جنگ شیعه و سنی هستند و به هر طریق ممکن تلاش می کنند دولت را ناامن و ناکارآمد کنند.

آیت الله لائینی وی با اشاره به اینکه علمای اهل سنت این حمله را محکوم کردند، گفت: موضوع افغانستان هراسی را با شایعاتی مطرح می کنند که باید حواسمان به آن باشد.

وی گفت: دشمنان از نزدیکان افغانستان و جبهه فاطمیون به شدت ناراضی هستند و باید هوشیار باشیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با دستور دین مبنی بر احسان به فقرا و نیازمندان تصریح کرد: امروز 300 بسته معیشتی در میاندرود توزیع شده و قرار است دو هزار بسته معیشتی توزیع شود.

وی با تقدیر از حضور مردم در میدان در ایجاد رزمایش وفاداری گفت: بیش از 700 میلیارد تومان کمک وفاداری در ایام کرونا برای حمایت از خانواده های نیازمند انجام شد. بیاورید بود.

دیدگاهتان را بنویسید