نماز بر پیکر سردار مهدوی نژاد توسط آیت الله نوری همدانی در قم


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مراسم تشییع پیکر مطهر سردار فقید حاج مهدی مهدی مهدی نژاد روز چهارشنبه ساعت 15 از معراج شهید سمنان – زیر میدان سعدی تا میدان امام خمینی (ره) برگزار می شود. .

مراسم وداع با پیکر مطهر چهارشنبه شب در حسینیه شهدای سرخه برگزار می شود.

مراسم تشییع دیگری نیز روز پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 9 صبح در شهر مقدس قم برگزار می شود و نماز بر پیکر ایشان توسط آیت الله حسین نوری همدانی در حرم مطهر حضرت معصومه (س) اقامه می شود.

مسئولان سپاه قم با تسلیت شهادت سردار رشید اسلام، حاج مهدی مهدوی نژاد، از مردم قم برای شرکت در این مراسم برای تجلیل از خدمات پربرکت سردار رشید در دفاع از نظام، انقلاب و اسلام دعوت کردند.

سردار سرلشکر حسین سلامی در این پیام شهادت سردار مهدی مهدوی نژاد جانشین رئیس بازرسی کل سپاه را به دلیل عوارض جانبی شیمیایی دوران دفاع مقدس تسلیت گفت.

سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم و همرزمم سردار مهدوی نژاد نیز با صدور پیامی شهادت سردار مهدی مهدوی نژاد را تسلیت گفت که به شرح زیر است.

ظهور دوست و همرزم عزیزم سردار سرافراز و جانباز دفاع مقدس، مهدی مهدوی نژاد فرمانده سابق سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم، همرزمان شهید زین الدین وابسته، موجب تأسف و تأسف فراوان شد.

زندگی پربرکت و سوابق درخشان این سردار دلاور و دلاور سرشار از رزمندگان و رزمندگانی است که در راه پاسداری از انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های الهی نظام و بی‌تردید نام نیک و نام‌شان به جای گذاشته است. خدمات ارزشمند هرگز فراموش نخواهد شد.

اینجانب صمیمانه به روح پرافتخار این فرمانده شجاع و جهادگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صمیمانه درود و این ضایعه تلخ را به خانواده محترم، فرزندان داغدار و دوستان و همرزمانشان بویژه مردم شریف و انقلابی استان قم تسلیت عرض می نمایم. سوگند به درگاه خداوند متعال و بهشت ​​الهی و رفاقت با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای بازماندگان عزیز سفر کرده، صبر جزیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

به مناسبت میلاد مولای متقیان امیرالمومنین حضرت علی (ع)، روح فاتح سردار جانباز رشید پاسدار «سردار سرتیپ دوم مهدی مهدوی نیا» جانشین رئیس بازرسی ستاد کل سپاه جنگ آسمانی شد

وی بیش از 100 ماه در مناطق عملیاتی فرماندهی مؤثر و عادلانه داشت و فرماندهی تیپ قائم آل محمد (عج) استان سمنان، تیپ الغدیر استان یزد، لشکر 16 قدس گیلان، لشکر 17 علی بن ابیطالبه (ع) را بر عهده داشت. ) و سپاه استان قم و سپس مدت ها در سمت معاونت بازرسی ستاد کل سپاه نقش همیشگی داشت.

انتهای پیام/ 78023
این را برای صفحه جلد پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید