نمایشگاه ضیافت رمضان در قزوین افتتاح شدبه گزارش ایرنا، این نمایشگاه با هدف تامین کالاهای اساسی مردم با قیمت مناسب، تنظیم بازار، ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان و تجار و تقویت عرضه مستقیم کالا در ماه مبارک رمضان برپا شده است.

در این نمایشگاه 48 واحد تولیدی و تجاری به مساحت بیش از 2000 متر مربع مساحت سرپوشیده و سرپوشیده و 10 غرفه عرضه مستقیم کالا در فضای باز به مساحت 135 متر مربع، انواع کالاها و اقلام مورد نیاز مردم را عرضه می کنند.

کالاهای اساسی مانند برنج، شکر، روغن، گوشت گرم و منجمد، مرغ و تخم مرغ گرم و منجمد، خواربار، مواد شوینده، بهداشتی، سلولزی، شیرینی های ماه مبارک رمضان، حبوبات، عسل، رشته فرنگی، چای، انواع نوشیدنی ها و مواد ضدعفونی کننده می توانند توسط تولیدکنندگان در این نمایشگاه ارائه شود.

نمایشگاه طرح ضیافت از 15 تا 22 فروردین همه روزه از ساعت 15 الی 22 پذیرای علاقه مندان است و شهروندان می توانند برای خرید مایحتاج خود در خیابان نوروزیان جنب صدا و سیما از آن بازدید کنند.

متناظر رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در حاشیه این نمایشگاه امسال بیش از 1400 تن برنج و 1500 تن شکر در استان توزیع کرد و نظارت بر بازرسان سازمان جهاد کشاورزی برای تامین کالاهای اساسی افزایش یافته است.

احمد خورگامی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین نیز در خصوص این نمایشگاه گفت: کالاهای اساسی مانند برنج، شکر، روغن، گوشت گرم و منجمد، مرغ و تخم مرغ گرم و منجمد، تنظیم بازار، مواد غذایی، شوینده، سلامت، سلولز، ویژه ماه مبارک رمضان. شیرینی، حبوبات، عسل، رشته فرنگی، چای، نوشیدنی و مواد ضدعفونی کننده توسط تولیدکنندگان در این نمایشگاه عرضه می شود.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و عباس کاظمی استاندار قزوین نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید