نماینده مجلس از افراد خیر احضار تمجید کرد


احمد راستینه هفشجانی وی روز پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان سامان با تاکید بر این مطلب گفت: فرماندار سابق سامان تلاش زیادی کرد و مردم را برای نقاط مختلف این شهرستان دوست داشت.
وی افزود: سرپرست جدید فرمانداری سامان یکی از نیروهای فرهنگی بومی این شهرستان است که با اتحاد، مشارکت، همدلی، همکاری و هماهنگی بین مردم، مسئولان و روحانیون می تواند روند توسعه در منطقه را تسریع بخشد.

محمدتقی نجعلی سرپرست فرمانداری شهرستان سامان نیز گفت: همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی نقش عمده ای در پیشبرد اهداف توسعه ای کشور، استان و شهرهای مختلف از جمله سامان دارد.

نماینده مجلس از افراد خیر احضار تمجید کرد

وی در ادامه مردم شهرستان سامان را مردمی انقلابی، وفادار و پرتلاش اعلام کرد و تصریح کرد: تلاش جدی برای رفع مشکلات موجود در این شهرستان در اولویت قرار دارد و در این راستا برنامه های توسعه محور در دستور کار قرار دارد.
سرپرست فرمانداری شهرستان سامان یادآور شد: مشکلات شهرستان سامان در زمینه های زیرساختی، اقتصادی، فرهنگی، گردشگری و عمرانی شناسایی و برنامه های عملیاتی برای رفع آن با توان ویژه، جوانان و جوانان مشخص می شود. نیروهای انقلابی با مزایایی ارائه می شود.
گنجعلی گفت: گفت و گو با اعضای شوراهای اسلامی شهر برای بررسی راهکارهای عملیاتی برای تسریع در روند توسعه همه جانبه این شهر در دستور کار قرار دارد.
کمال اکبریان چلنجر فرماندار سابق سامان نیز گفت: این شهرستان ظرفیت های بسیاری در زمینه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، گردشگری، کشاورزی و عمرانی دارد.

نماینده مجلس از افراد خیر احضار تمجید کرد

وی به وجود 20 هزار هکتار باغ در سامان و تبدیل این شهرستان به عنوان قطب گردشگری، باغداری و کشاورزی کشور اشاره و تاکید کرد: عبور از مسیر رودخانه زاینده رود به طول 64 کیلومتر از شهر سامان یکی از مهم ترین مسیرها بوده است. یکی و پتانسیل های این شهر
اکبریان با اشاره به تلاش‌های متعدد برای توسعه شهر سامان در چهار سال گذشته، گفت: اختصاص خط ملی برای توسعه 55 کیلومتری حاشیه رودخانه جاینده‌رود، اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب در 21 روستا و راه‌اندازی طرح‌های لایک. مجتمع های دامپروری چهارمحال و بختیاری برای تصویب سفر رئیس جمهور در این شهرستان معرفی شده اند.
وی افزود: ساخت و راه اندازی راه های گردشگری بین همین شهرستان و شهرستان ها و استان های همجوار در افزایش جاذبه های گردشگری، ایجاد اشتغال، کاهش بیکاری و رونق اقتصادی منطقه نقش خواهد داشت.
سامان در 16 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید