نماینده مردم کرمان در مجلس: بیمه‌های درمانی خدمات خود را کامل کند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی زاهدی عصر امروز در دیدار با محمدمهدی ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: بیمه‌های درمانی به ویژه بیمه سلامت و تامین اجتماعی باید پوشش کاملی در حوزه درمان ایجاد کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی ادارات و نهادها و حتی افراد حقیقی بحثی تحت عنوان بیمه تکمیلی دارند بیان کرد: بیمه تکمیلی نوعی بی عدالتی است.

وی با بیان اینکه بیمه؛ بیمه است و از همان ابتدا باید مطلوب و مفید باشد تصریح کرد: نباید با این طرح‌ها در حق مردم ظلم کرد و نباید اجازه دهیم افراد به واسطه فقر نتوانند از خدمات درمانی خوبی بهره‌مند شوند.

زاهدی با تاکید بر اینکه نظام سلامت کشور باید برای درمان بیماری‌های مردم تلاش کند و هزینه بپردازد، ابراز داشت: اینکه افراد نتوانند به واسطه فقر، از خدمات درمانی خوبی بهره‌مند شوند، بر خلاف رویکرد نظام اسلامی است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت: تعهدات مرداد ماه بیمه سلامت هفته آینده واریز می‌شودمشکلات درمانی استان کرمان با حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران بررسی شدطرح‌های جدید بیمه سلامت برای بیمه شدگان در کرمان اجرا می‌شود

وی با بیان اینکه صلاح وضعیت موجود لازم و ضروری است ادامه داد: برای تامین بودجه نیز راه‌های گوناگونی وجود دارد که برنامه‌ریزی خود را لازم دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با یک برنامه‌ریزی مناسب و تلاش جهادی می‌توان در چند سال آینده به روند مطلوب و قابل قبولی در این حوزه برسیم.

انتهای پیام/511/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید