نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان: توسعه و پیشرفت مستلزم امنیت پایدار است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی امروز در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نیروهای مسلح استان که در ستاد فرماندهی انتظامی کردستان در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک آغاز هفته نیروی انتظامی به همه تلاشگران عرصه نظم و امنیت اظهار داشت: از همه کسانی که در راستای تامین و حفظ امنیت مردم تلاش و جانفشانی می‌کنند، تشکر می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه باید امروز نیروی انتظامی و همه ما در تبعیت از فرموده قرآن انصار الله باشیم، گفت: همه با هم می‌خواهیم یاری‌گر دین خدا باشیم چراکه منصب، جایگاه و مقام؛ انسان را اشباع و ارضا نمی‌کند مگر اینکه نصرت الهی باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تامین‌ نظم و امنیت عمومی و مقابله با ناامنی را مهم‌ترین رسالت نیروی انتظامی خواند و تصریح کرد: همه نیروهای مسلح به‌ویژه پلیس باید "خدمت به جامعه، مردم، اسلام و جمهوری اسلامی؛ تامین و حفظ امنیت؛ قانون‌گرایی، التزام، اعمال و اجرای قانون و آبروداری" را مورد توجه و اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

گوشه‌ای از اقتدار نیروی انتظامی استان کردستان به نمایش گذاشته شدفرمانده انتظامی استان کردستان: 50 کلانتری کردستان برای خدمت‌رسانی بیشتر هوشمندسازی شد

پورذهبی با ذکر اینکه نیروهای مسلح امروزه آبروی نظام هستند، عنوان کرد: اگرچه در بخش‌های اقتصادی به نوعی دچار مشکلات هستیم اما بخش انتظامی افتخار و زینت کشورمان هستند و در برخورد با مردم و مقابله با دشمنان آبروداری می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان از تلاش‌های نیروی انتظامی در استان قدردانی‌کرد و یادآور شد: توسعه و پیشرفت مستلزم امنیت پایدار بوده که این شرایط در کردستان مهیاست.

انتهای پیام/481/ ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید