نماینده ولی‌فقیه در کردستان: خیران برای تامین گوشی هوشمند دانش‌آموزان نیازمند مشارکت کنند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی ظهر امروز در مراسم توزیع لوازم‌التحریر ویژه دانش‌آموزان نیازمند که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان در حسینیه سنندج برگزار شد، با تبریک آغاز سال‌ تحصلیی جدید و هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام اربعین اظهار داشت: خوشبختانه در طول این دوران شیوع کرونا با همت خیرین و دستگاه‌های مختلف خدمات و کمک‌های زیادی به خانواده‌های نیازمند کردستانی انجام شد.

وی توزیع لوازم‌التحریر رایگان ویژه دانش‌آموزان نیازمند در این آستانه سال‌ تحصیلی جدید را قابل تقدیر خواند و گفت: خوشبختانه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) وظایف و رسالت‌شان را به‌خوبی پیش برده و امیدواریم خیرین نیز همچون گذشته پای کار بیایند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان توجه به خانواده‌ها و دانش‌آموزان نیازمند در این ایام را نیاز ضروری دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه قرار است بخشی از دانش‌آموزان تا مدتی دیگر همچنان از طریق فضای مجازی آموزش‌های لازم را ببینند، لذا تهیه تبلت و گوشی‌های هوشمند ویژه آنان نیاز و ضروری است.

سال‌تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس با طعم گرانی؛ بازار فروش لوازم‌التحریر راکد است مِهر بی‌مهر برای لوازم‌التحریرفروشان| رکود در بازار لوازم‌التحریرفروشان بهارستان / کسبه از ورشکستگی سخن می‌گویند + فیلم

وی افزود: کسانی‌ که قصد انجام کمک‌های خیرخواهانه را دارند، می‌توانند برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت گوشی هوشمند و تبلت تهیه کنند.

پورذهبی تأکید کرد: خیرین، مسئولان و مردم نوع‌دوست استان کردستان برای تامین تبلت و گوشی هوشمند دانش‌آموزان نیازمند مشارکت کنند.

انتهیا پیام/486/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید