نماینده ولی فقیه در کاشان: آشفتگی بازار کار تعزیرات در نظارت بر بازار را سخت کرده است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی پیش از ظهر امروز در جمع رئیس و کارکنان اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کاشان ضمن اشاره به حساسیت امورات محوله اظهار داشت: با توجه به اینکه کار شما به خاطر آشفتگی بازار، بیماری اقتصاد و نبود چارت مشخص قیمت با مشکلاتی رو به رو است.

وی با بیان اینکه اگر برای کالا نرخ ثابتی می‌داشتیم می‌توانستیم اقدامی صورت پذیرد، افزود: متاسفانه ممکن است قسمت ارز، زمین، طلا و سکه افزایش پیدا می‌کند و نوسان قابل توجهی پیدا می کند به نحوی که به یکباره کیسه سیمان در مقطعی از زمان به بالای 100هزار تومان به ازای هر کیسه رسید و این موضوع نشان از سختی کار تعزیرات است.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه آشفتگی بازار کار تعزیرات حکومتی را سخت کرده است، ابراز داشت: تعزیرات زمانی می‌توانست در رسالت خود موفق باشد که قیمت ثابتی وجود داشته باشد به نحوی که به فرض مثال برنج طارم در نقاط مختلف کشور به یک قیمت بود و بر همین اساس باید قیمت کالاها ساماندهی شود.

استاندار سمنان: خلأهای قانونی تعیین مجازات پرونده های تعزیراتی برطرف شودگشت‌های روزانه تعزیرات در بازار کاشان افزایش می‌یابدبلاتکلیفی 2000 پرونده گمرکی در تعزیرات/ وضعیت انبارهای اموال تملیکی؛‌ ناگوار و غیر قابل تحمل

وی ضمن انتقاد از برخی اقدامات خلاف وجدان کاری از سوی برخی واحدهای صنفی گفت: ما از آنجا که شرایط مطلوبی را در بازار نداریم از این رو نیاز به یک نهضت تمام عیار مسئولان نیاز است و لازم است مسئولان و دولت در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

سلیمانی با بیان اینکه خوشبختانه نام تعزیرات حکومتی در جامعه تاثیرگذار است، تصریح کرد: لازم است تعزیرات حکومتی با برپایی گشت های مختلف و بازدید از واحدهای صنفی در صورت بروز تخلفات به واحدهای صنفی تذکر داده و با متخلفان برابر قانون برخورد شود.

انتهای پیام/801/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید