نهاجا تیم سرسختی بود/ حضور تماشاگران انرژی بازی را بیشتر کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانعادل بناکار در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: امروز هر دو تیم خوب بازی کردند به خصوص تیم نهاجا که در ست اول بازی را در دست گرفت و موفق شد این ست را به دست آورد.

سرمربی تیم والیبال مس سونگون با بیان اینکه بازیکنان تیمش شناخت کافی و لازم را نسبت به تیم حریف داشتند، گفت: شاگردانم توانستند در ست های بعدی با سرویس های خوب و مانند تیم حریف بازی را درست پیش ببرند. آنها در بازی های قبلی خود خوب بودند و به خوبی خدمات رسانی کردند و دفاع کردند و در نتیجه پیروز میدان شدند.

بناکار در خصوص حضور تماشاگران در سالن ورزشی یادآور شد: بسیار خوشحالم که امروز برای اولین بار پس از شیوع کرونا با سالن ورزشی والیبال شهید اقدمی تبریز آشتی کردند و اجازه داده شده است. به مراجع ذیربط مراجعه کنید.” به ما انرژی دادند.

وی با اشاره به بازی رفت دو تیم که با نتیجه 3 بر صفر شکست خوردیم، اذعان داشت: بازیکنان تیم مصمم به پیروزی تیم عقاب بودند و در چند صحنه که داور توپ را روی توپ قضاوت کرد. خط اشتباه باعث شروع اعتراض شد اما در علیرغم حواشی، شاهد بازی با کیفیتی از سوی دو تیم بودیم.

بناکار در خصوص نظر سرمربی تیم نهاجا مبنی بر اینکه حضور و اعتراض مدیرعامل باشگاه مس به همراه تیم اهداکننده بر فضای سالن و نحوه بازی شاگردانش تاثیر داشته است، گفت: من به این نگاه می کنم. از طرف مقابل اگر من سرمربی هستم و همه همکارانم قوانین والیبال را رعایت کنیم و شرایط بازی دیگر مشمول دخالت مدیرعامل یک باشگاه نیست و همانطور که دیدید سرپرست مربی تیم نهاجا از ابتدای بازی در ست اول به نشانه اعتراض به میز داور آمد و اعتراض خود را علنی اعلام کرد و طبق قانون مربی نباید به این شکل اعتراض کند.

تیم مس سونگون با برتری 3 بر یک مقابل تیم نهاجا با 38 امتیاز و 13 برد به مقام اول لیگ برتر والیبال باشگاهی مردان کشور صعود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید