نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز + تصاویر

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازتبریز، نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس 2021) در 21 زون تخصصی و چهار بخش شامل ایده‌های فناورانه، توسعه و تجاری‌سازی فناوری، فروش محصولات فناورانه و دانش‌بنیان و نیازمندی‌های فناورانه از 17 تا 21 آبان امسال برگزار شد.

807 مورد از آثار ارسالی شامل ایده های فناورانه، 365 طرح در توسعه و تجاری سازی و 69 طرح در زمینه فروش محصولات فناورانه است و بنا به اعلام دبیرخانه این نمایشگاه، 49 طرح هم در جشنواره امسال رینوتکس شرکت کرده اند.

در طول برپایی نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی 53 رویداد فناورانه نیز به صورت مجازی برگزار شد.

نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در راستای بهبود فضای کسب و کار دانش بنیان و با رویکرد توسعه و تجاری سازی فناوری به صورت سالانه در تبریز برگزار می‌شود.

تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح ها و ایده‌های دانش محور، معرفی توانمندی‌های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها از اهداف برگزاری نمایشگاه رینوتکس است.

ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخشهای مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاری‌های فناورانه منطقه‌ای، ملی و بین المللی، ایجاد فضای مناسب کسب و کار برای نخبگان علمی و فناوری و شکل‌گیری شرکت‌های دانش بنیان، جذب سرمایه گذاری برای فرصت‌های سرمایه گذاری دانش بنیان دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

آذربایجان شرقی , آذربایجان شرقی , آذربایجان شرقی , آذربایجان شرقی , آذربایجان شرقی , آذربایجان شرقی ,

نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز برگزار می‌شود‌«ربع رشیدی» و «قائم مقام فراهانی» از بزرگ‌ترین موقوفات کشورند‌ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز افتتاح شد‌نمایشگاه بزرگ تجاری‌سازی فناوری ‌ربع رشیدی ‌در تبریز برگزار می‌شود ‌

انتهای پیام/111/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید