نگرانی اتحادیه اروپا از خشونت های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش الجزیره به نقل از خبرگزاری مایر، اتحادیه اروپا نسبت به تشدید خشونت های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و قدس اشغالی ابراز نگرانی کرده است.

بر اساس این گزارش، اتحادیه اروپا تشدید خشونت های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و قدس اشغالی را مایه نگرانی شدید اعلام کرد.

این اتحادیه گفت که کشتار 10 فلسطینی در 72 ساعت نشان دهنده استفاده از نیروی مرگبار توسط نیروهای امنیتی اسرائیل در نقض قوانین بین المللی است.

گفتنی است، روز جمعه وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک جوان فلسطینی 22 ساله به نام «عمار حمدی مفالح» در شهرک حواله در جنوب نابلس یهودی است که سربازان رژیم ملی گرا با شلیک گلوله به شهادت رسیدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی از مجروح شدن یک سرباز سپاه مرزی این رژیم در حمله با چاقو در شهرک حواره در شمال کرانه باختری خبر دادند و فرد مهاجم نیز به شهادت رسید.

در همین حال شاهدان محلی فلسطینی و همچنین فیلم منتشر شده از این جنایت، ادعای رژیم اسرائیل مبنی بر تلاش جوانان فلسطینی برای حمله با سلاح سرد را تکذیب کرده و تنها چند دقیقه درگیری فیزیکی ضبط شده است.

دیدگاهتان را بنویسید