هزار و 400 نفر از سامانه بازرگم در آذربایجان غربی استفاده می کنند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانمیر جمال سادات در گفتگو با خبرنگار مهری افزود: شهروندان نتیجه هوشمندسازی شبکه توزیع را در مدت زمان کوتاهی لمس کرده اند چرا که اطلاعات عرضه و زنجیره می تواند قیمت کالاها را در بازار تثبیت کند و زمانی که طرح را اجرا می کنیم نزولی را ببینیم.” دلال گری های ما غیر ضروری هستیم و سطح دسترسی آسان مردم به کالاهای اساسی را بالا می بریم.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله اول برخی از اقلام با قیمت مصوب بازار به صورت رایگان به مشتریان تحویل داده می شود و برای ارسال کالا هزینه ای دریافت نمی شود و در صورت فعال بودن تمامی بسترها و استارت آپ ها و زیرساخت درست است به شرطی که تا پایان سال همه کالاهای اساسی را عاقلانه توزیع کنیم.

سرپرست مدیریت سازمان تعاون روستایی استان افزود: پرداخت به صورت اینترنتی انجام می شود و در محل از مشتری وجهی دریافت نمی شود. شد.و ما در تلاش هستیم تا تعداد کالاهای عرضه شده در این سامانه را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه تاکنون 7 تن تخم مرغ، 6 تن مرغ، 2 تن روغن خوراکی، 58 هزار تن برنج و … به قیمت مصوب تنظیم بازار به مشتریان تحویل داده شده است، اظهار داشت: در حال حاضر 7 تن تخم مرغ، 6 تن مرغ، 2 تن روغن خوراکی، 58 هزار تن برنج و … تحویل مشتریان شده است.

ساداتی تاکید کرد: هدف از این روش فروش این است که خانوارها پس از ثبت نام، با درج آدرس دقیق و پرداخت الکترونیک، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند، کالای مورد نظر با حفظ حرمت در اسرع وقت رایگان است. “تحویل داده شده.

مردم آذربایجان غربی از طریق سایت بازرگام (https://bazargam.com) یا اپلیکیشن را نصب کنید بازرگام از بازار (https://cafebazaar.ir/app/com.pishgaman.bazargam) برای خرید کالاهای اساسی مانند برنج، روغن، تخم مرغ، مرغ منجمد و …

دیدگاهتان را بنویسید