هشت پادشاهی اروپایی که از بین رفته اند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی شاسی بلند قدرتمند / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “تابناک” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش و تجزیه و تحلیل، و ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که ممکن است از دست داده باشید. نگاهی جدید و متفاوت به آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در طول تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی ناپدید شده است. در این ویدیو، با هشت سلسله مهم اروپایی آشنا خواهید شد که در قرن بیستم به پایان رسیدند و از بین بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشتند، 13 پادشاهی را به ادعای دموکراسی در این قاره تبدیل کردند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال‌های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح‌های شیمیایی بوده، این کشور در ائتلاف خود با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرده است. این فیلم تاریخی نگاهی دارد به بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ.

یازده SUV قدرتمند

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند که از خودروهای تک سرنشین با وزن 10 تن تا 150 کیلوگرم می باشد. بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و تولید شده اند، اما اکنون می توانند توسط غیرنظامیان برای استفاده در خارج از جاده خریداری شوند. طرفداران آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: آنالیز بویایی بوهای عطر

هم اکنون می توانید دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطرسازی را در تابناک ویدیو مشاهده کنید. عطر موسیقی خاص خود را دارد. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.عطرها از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شوند. مواد خام معطری که عطرها از آنها تهیه می شود از طریق استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا استفاده از روش های مصنوعی تولید شیمیایی به دست می آیند. در این ویدئو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که با استفاده از آنها می توانید رایحه مورد نظر خود را در عطر خود انتخاب کنید.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین RED Dragon از طوفان تابستانی در کانبرا و بریندالا استرالیا عکس گرفتند. این ضبط از فناوری OLPF دوربین قرمز و ترکیبی از فیلترها استفاده می‌کرد که کیفیت‌های متفاوتی از نور خورشید و نورهای ابری ثبت‌شده را نمایش می‌داد. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید