هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی قدرتمند آفرود / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “تابناک” مجموعه‌ای از ویدئوهای مربوط به رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش‌ها و تحلیل‌ها، و ویدئوهایی درباره موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که ممکن است از دست داده باشید. دیدگاهی جدید و متفاوت از آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی از بین رفته است. در این ویدیو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم به پایان رسیدند، به طوری که 13 پادشاهی از بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، مدعی دموکراسی در این قاره بودند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی بوده است، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرده است. این فیلم تاریخی به بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ می پردازد.

یازده خودروی آفرود قدرتمند

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای خودروهای آفرود شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی از خودروهای 10 تنی تا خودروهای 150 کیلوگرمی تک سرنشینه تولید و عرضه می شوند. بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و تولید شده‌اند، اما اکنون غیرنظامیان می‌توانند از آن‌ها در راه‌های خارج از جاده استفاده کرده و از آن‌ها لذت ببرند. طرفداران آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: تجزیه و تحلیل بوی عطرها با استشمام

هم اکنون در تابناک ویدیو دوره ای جامع و منحصر به فرد در مورد صنعت عطر را مشاهده می کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها حاوی نت و آکورد هستند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هارمونیک باشند.یک عطر از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شود. مواد خام معطری که عطرها را می سازند با استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا با روش های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می شوند. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که می توانید در هنگام انتخاب رایحه مورد نظر خود در عطر خود از آنها استفاده کنید.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین “RED Dragon” طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندالا استرالیا ضبط کرده اند. در این ضبط از فناوری OLPF دوربین قرمز و ترکیبی از فیلترها استفاده شده است که نور خورشید و ابرهای ثبت شده را با کیفیت متفاوتی به تصویر می کشد. این تصاویر را می توانید با کیفیت 4K در تابناک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید