هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی قدرتمند آفرود / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “تابناک” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش ها و تحلیل ها، و ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که ممکن است از دست داده باشید. نگاهی جدید و متفاوت به آنچه در این زمینه آموخته می شود.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در طول تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی از بین رفته است. در این ویدیو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم به پایان رسیدند، به طوری که از بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی مدعی دموکراسی در این قاره هستند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال‌های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح‌های شیمیایی شده بود، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرد. این فیلم تاریخی نگاهی دارد به بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ.

یازده وسیله نقلیه قدرتمند سراسری

در این ویدیو می توانید بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند که از خودروهای 10 تنی تا 150 کیلوگرمی تک سرنشینه می باشد. بسیاری از این خودروها برای مصارف نظامی طراحی و ساخته شده اند، اما اکنون غیرنظامیان می توانند آنها را تهیه کنند و در خارج از جاده از آنها لذت ببرند. طرفداران منظره این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: تجزیه و تحلیل بوی عطرها با استشمام

هم اکنون می توانید یک دوره آموزشی عمیق و بی نظیر در زمینه صنعت عطرسازی را در تابناک ویدیو مشاهده کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.عطر از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته می شود. مواد اولیه معطر برای عطرها از منابع گیاهی، حیوانی به روش استخراج یا تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می شود. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست و شناسایی می شوند که با استفاده از آن می توانید رایحه مورد نظر خود را در عطر خود انتخاب کنید.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین “RED Dragon” طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندالا استرالیا ضبط کرده اند. این ضبط از فناوری OLPF دوربین قرمز و ترکیبی از فیلترها برای به تصویر کشیدن نورهای خورشید و ابرهای ضبط شده با کیفیت های مختلف استفاده می کرد. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید