هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / 11 خودروی قدرتمند آفرود / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “تابناک” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش ها و تحلیل ها، و ویدئوهایی در مورد مسائل فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که از دست داده اید. نگاهی جدید و متفاوت به آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در تاریخ، پادشاهان بسیاری آمدند و رفتند و دیر یا زود تاج و تخت ناپدید شد. در این ویدیو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا خواهید شد که در قرن بیستم به پایان رسیدند، به طوری که از بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی ادعای دموکراسی در این قاره دارند.

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی شده است، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرده است. این فیلم تاریخی بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ را منعکس می کند.

یازده SUV قدرتمند

در این ویدیو می توانید بهترین خودروهایی را که می توان برای مناطق شدید استفاده کرد را مشاهده کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی از خودروهای 10 تنی گرفته تا 150 کیلوگرمی تک سرنشینه تولید و عرضه می شوند.بسیاری از این خودروها برای مقاصد نظامی طراحی و تولید شده اند اما اکنون غیرنظامیان نیز می توانند آن ها را تهیه و در زمین خود لذت ببرند. -علاقه مندان به جاده این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطرها فصل اول : آنالیز بوی عطرها با بو

هم اکنون در تابناک ویدیو می توانید یک دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطر را مشاهده کنید. عطرها موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت و آکورد تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.این عطر از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر ساخته شده است. مواد خام معطری که عطرها را می سازند با استخراج از منابع گیاهی، حیوانی یا با روش های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می شوند. در این ویدیو رایحه های مختلف مورد استفاده در عطرها تست شده و به فروش می رسد که می توان از آن ها در انتخاب رایحه مورد نظر خود در عطر خود استفاده کرد.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین Red Dragon یک طوفان تابستانی در کانبرا و بریندلای استرالیا را مستندسازی کردند. در این ضبط از فناوری OLPF دوربین قرمز در ترکیب با فیلترهایی استفاده شده است که نورهای ثبت شده خورشید و ابرها را با کیفیت های مختلف توصیف می کند. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید