هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند / سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق / یازده خودروی شاسی بلند قدرتمند / طوفان تابستانی در استرالیا – تابناکبسته ویدیویی “درخشش” مجموعه ای از ویدئوها در مورد رویدادهای سیاسی، عمدتا بر اساس گزارش ها و تحلیل ها، و ویدئوهایی در مورد سایر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و موارد دیگر که ممکن است از دست داده باشید. دیدگاهی جدید و متفاوت در مورد آنچه در این زمینه می توان آموخت.

هشت پادشاهی اروپایی که دیگر وجود ندارند

در تاریخ، پادشاهان بسیاری آمده اند و رفته اند و دیر یا زود تاج و تخت سلطنتی از بین خواهد رفت. در این ویدیو با هشت سلسله مهم در اروپا آشنا می شوید که در قرن بیستم به پایان رسیدند، به طوری که از بیش از 20 پادشاهی که در آغاز قرن بیستم در اروپا وجود داشت، 13 پادشاهی در این قاره ادعای دموکراسی دارند. .

سلاح های شیمیایی در جنگ ایران و عراق

در شرایطی که دولت آمریکا در سال های اخیر و در جریان جنگ سوریه نگران سلاح های شیمیایی شده است، این کشور در اتحاد با رژیم بعث عراق سکوت اختیار کرده است. این فیلم تاریخی داستان بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی در تاریخ را روایت می کند.

یازده SUV قدرتمند

در این ویدیو بهترین خودروهایی را که می توان برای آفرودهای شدید استفاده کرد را مشاهده خواهید کرد. این خودروها توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند که از خودروهای تک سرنشین 10 تنی تا 150 کیلوگرمی می باشد. بسیاری از این وسایل نقلیه برای مقاصد نظامی طراحی و ساخته شده اند، اما اکنون غیرنظامیان می توانند آنها را تهیه کرده و از جاده خارج کنند. عاشقان آفرود این ویدیو را از دست ندهند.

آموزش عطر، فصل اول: تجزیه و تحلیل بوی عطر توسط Smell

هم اکنون در تابناک ویدیو دوره جامع و منحصر به فرد صنعت عطر را مشاهده می کنید. ارواح موسیقی خاص خود را دارند. آنها از نت ها و آکوردها تشکیل شده اند و می توانند مانند یک آهنگ زیبا بسیار ماندگار و هماهنگ باشند.عطرها از مواد طبیعی یا ترکیبی از اسانس ها، تثبیت کننده ها، حلال ها و ترکیبات معطر تشکیل شده اند. مواد اولیه معطری که عطرها از آنها تهیه می شود، با استخراج آنها از منابع گیاهی و حیوانی یا استفاده از روش های مصنوعی برای تولید مواد شیمیایی به دست می آیند. این ویدیو رایحه‌های مختلف مورد استفاده در عطرسازی را آزمایش و شناسایی می‌کند که می‌توانید هنگام انتخاب رایحه‌ای که می‌خواهید در عطر خود استفاده کنید، استفاده کنید.

طوفان تابستانی در استرالیا

یک تیم حرفه ای با استفاده از دوربین RED Dragon طوفان تابستانی را در کانبرا و بریندل استرالیا ثبت کردند. در این ضبط از فناوری OLPF دوربین قرمز و ترکیبی از فیلترها استفاده شده است که نورهای خورشید و ابر ثبت شده را با کیفیت متفاوتی نمایش می دهد. این تصاویر را با کیفیت 4K در تابناک مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید